Info

Rozšiřujeme náš tým

Aktivity a okolí

V okolí hotelu Antonie najdete bohaté vyžití v létě i v zimě. Na své si přijdou milovníci památek, cyklistiky, ale i běžkaři, sjezdaři a snowboardisti. Na naučné stezce Frýdlantem a jeho okolím se během 12 zastavení seznámíte nejen s krajinou a jizerskohorskou přírodou, ale i s městem a jeho tisíciletou historií.

Hrad a zámek Frýdlant

Frýdlant patří k nejrozsáhlejším a nejvýznamnějším památkovým celkům v severních Čechách, který v sobě spojuje dva architektonické útvary: středověký hrad a renesanční zámek. Hrad byl vybudován kolem poloviny 13. století.

Singltrek

Singltrek představuje nové pojetí cyklistických zážitků. Vznikl jako inspirace bajkovými centry ve Velké Británii a jejich fascinující atmosférou. Singltrek je tvořen sítí stezek a bajkerskou základnou v nástupním místě.

Cykloturistika na Frýdlantsku

Ski areál Ještěd (skijested.cz)

Ski areál Obří sud (areal-obrisud.cz)

Ski areál Bedřichov (skijizerky.cz)

Ski areál Świeradów – Zdrój Polsko (swieradowzdroj.pl): Chcete-li si užít lyžování bez čekání, neváhejte navštívit i tento moderní areál, který připravil pro své klienty nejen ideální lyžařské podmínky, ale hlavně kabinovou lanovku pro 8 osob. Nechat se vyvést na kopec a bez pocitu zimy – to je velmi příjemné!

Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003