Info

Rozšiřujeme náš tým

Relaxační, wellness a romantické pobyty

Tyto relaxační pobyty se službami Antonie SPA Concept a Antonie SPORT Concept jsme připravili pro klienty, kteří se rozhodli relaxovat a odpočívat o víkendu či během týdne. Wellness pobyt v našem hotelu to je relaxace, odpočinek a hlavně pozitivní energie, se kterou budete odjíždět. Relaxační pobyty pro dva to jsou dny plné zábavy, wellness pobytu a sportu.

 

Jedete si odpočinout, chcete odložit starosti, potřebujete změnu…užijete si saunového světa,  necháte se rozmazlovat při večeři.  Kdy jste si nechali v hotelu v soukromí vašeho pokoje zapálit v krbu, nalít sklenku sektu či vína a dlouho do noci si jen tak povídali? Prožijete krásné chvíle v objetí moderní novostavby mimořádného architektonického výrazu, vyberte si pokoj s celoprosklenou koupelnou a volně stojící vanou či pokoj s krbem a překrásným výhledem na dominanty města a Jizerské hory. Můžete mít pokoj v bezprostřední blízkosti wellnessu přístupného je pro vás dlouho do večera či pokoj s přímým přístupem na hotelovou terasu či zahradu.

 

Odložte své denní starosti a vydejte se prožít luxusní pobyt v Libereckém kraji. Svého rozhodnutí zcela jistě nebudete litovat. Součástí relaxačních wellness pobytů v novém luxusním hotelu je neomezený vstup do Antonie SPA Concept (wellness) a Antonie SPORT Concept. Prožijte své dny volna aktivně či relaxačně a vyberte si jako cíl své cesty právě Antonie hotel ve Frýdlantu nedaleko Liberce. Vyberte si právě ten Váš zvýhodněný relaxační a wellness pobyt. Nabízíme pobyty pro dvě osoby v různých variantách.

 

“ANTONIE ORIGINÁLNÍ POBYT“ – relaxační pobyt pro dva

Začátky pobytu: pondělí, úterý, středa

Speciální nabídka relaxačního wellness pobytu. Nabízíme zahájení luxusního ubytování pro dva brzy ráno a jeho ukončení pozdě večer. Tento relaxační pobyt v Libereckém kraji je pro Vás zárukou, že prožijete 2 dny plné relaxace a sportu za cenu jedné noci!

Hoďte starosti za hlavu a ráno si jen trochu přivstaňte. Bohatou snídani si vychutnáte již v našem hotelu. Před Vámi je překrásný relaxační pobyt v hotelu Antonie ve Frýdlantu u Liberce plný příjemných zážitků.

Prožijte 2 dny plné relaxace a sportu za cenu jedné noci.

1. den pobytu

8.00 – 10.30 bohatá snídaně formou bufetu

8.00 ubytování – speciální nabídka

8.00 – 21. 00 neomezený vstup do Antonie SPA Concept (bazén, whirpool, finská sauna pára, relaxační místnost, wellness bar)

8.00 – 21.00 neomezený vstup do Antonie SPORT Concept (moderní fitness, squash, badminton)

2. den pobytu

8.00 – 10.00 bohatá snídaně formou bufetu

8.00 – 21.00 neomezený vstup do Antonie SPA Concept (bazén, whirpool, finská sauna pára, relaxační místnost, wellness bar)

8.00 – 21.00 neomezený vstup do Antonie SPORT Concept (moderní fitness, squash, badminton)

19.00 ukončení ubytování – speciální nabídka

Jako benefit hotelu jsme pro Vás připravili malé překvapení ve formě masáže v mokré či suché masážní vaně.

Cena balíčku pro 1 osobu
Cena balíčku pro 2 osoby
2.990 Kč 3.990 Kč

Relaxační wellness pobyt pro dvě osoby v hotelu Antonie****superior

Jedete si odpočinout, chcete odložit starosti, potřebujete změnu… Vyberte si relaxační wellness pobyt pro dvě osoby v hotelu Antonie.

Zacvičíte si v našem multifunkčním sportovním sále, nebo si zahrajete squash či badminton, zaplavete si, užijete si saunového světa, necháte se rozmazlovat při večeři. Začtěte se v soukromí vašeho komfortního prostorného pokoje do pěkné knihy či v prostředí unikátní vinotéky ochutnejte některá z našich pečlivě vybraných vín. Pro milovníky architektury nabízí moderní novostavba hotelu Antonie nedaleko Liberce řadu unikátních prvků. Vyberte si pokoj s celoprosklenou koupelnou a volně stojící vanou či pokoj s krbem a překrásným výhledem na dominanty města, Liberecký kraj a Jizerské hory. Můžete mít pokoj v bezprostřední blízkosti wellnessu přístupného je pro vás dlouho do večera či pokoj s přímým přístupem na hotelové terasu či zahradu.

Při relaxačním pobytu pro dva si aktivně či lenošivě užijete odpočinku plnými doušky. Určitě vás nezaskočí jakékoliv počasí.

Platnost relaxačního wellness pobytu pro dva: pondělí – neděle

 • 2x ubytování v komfortních pokojích pro dvě osoby včetně bohaté snídaně formou bufetu
 • 2x večeře formou rautu, nebo vícechodového menu
 • neomezený vstup do Antonie Spa Concept (wellness)
 • neomezený vstup do Antonie Sport Concept
 • neomezený vstup do fitness roomu
 • relaxaci v masážní vaně pro 1 osobu
 • SPA – aroma masáž částečná pro 1 osobu
 • ovocná mísa na pokoji
Cena balíčku pro 1 osobu
Cena balíčku pro 2 osoby
7.255,- 10.660,-

Luxusní romantický pobyt v hotelu Antonie****superior

Platnost: pondělí – neděle

Nabízíme:

 • 2x ubytování v komfortních pokojích pro dvě osoby včetně bohaté snídaně formou bufetu/možnost snídaně na pokoj
 • láhev sektu a kytice pro dámu jako dárek na pokoj
 • 2x večeře formou rautu, nebo vícechodového menu
 • 1x posezení v hotelové vinárně při svíčkách pro dvě osoby (lahev vína + sýrová mísa)
 • 2x aroma masáž částečná pro 1 osobu
 • neomezený vstup do Antonie Spa Concept 
 • neomezený vstup do Antonie Sport Concept
 • neomezený vstup do fitness roomu
Nabídka
Cena balíčku pro 2 osoby
11.990,-


Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003