Info

Rozšiřujeme náš tým

Konference

Antonie Hotel**** Frýdlant má ideální zázemí pro vaše konference, semináře, schůze či výjezdní zasedání. Pokud tedy hledáte konferenční hotel nedaleko Liberce, Antonie vás jistě osloví.

Plně technicky vybavené konferenční sály a hotelový personál vám zajistí bezproblémový průběh vašeho zasedání.

Moderní klimatizované konferenční zázemí hotelu je tvořeno prostorem s kapacitou 80 míst. Mobilními, zvukově izolačními příčkami je tento prostor během několika minut rozdělitelný na 2 nebo 3 menší konferenční prostory, vždy nezávisle vybavenými stejnou audiovizuální technikou.

Vedle profesionálních konferenčních prostor nabízí hotel i designové salónky pro uzavřená jednání menších skupin. Exkluzivní salónek „Paraboloid“ – dřevostavba unikátního tvaru s výhledem na město Frýdlant u Liberce je i dominantou exteriéru hotelu, má kapacitu 12 míst. Je vhodný jak pro formální, tak pro méně formální události. Kožené sedačky rámující prostor s eliptickým půdorysem nabízí vedle pohodlí rovnocenné sezení u tzv. kulatého stolu. Čerstvý vzduch a denní světlo zde zpříjemní i dlouhá a náročná jednání.

Originálním vnitřním řešením se odlišuje od běžné konferenční místnosti i náš vinný sklep. Kapacitou 25 míst slouží vinný sklep zejména pro méně formální části jednání. Štípaným dřevem obkládaný prostor se zavěšeným atypickým dřevěným podhledem a prosklenou osvětlenou vinotékou navodí atmosféru klidu, pohody a dobré nálady.

Výhodou pořádání firemní akce v konferenčním hotelu Antonie je luxusní zázemí s kapacitou 46 lůžek v prostorných pokojích ****Superior, vlastní hotelovou restaurací a relaxačním SPA a SPORT Conceptem pro trávení volných chvil. Neomezené vstupy do obou center umožní, abyste využili našich služeb v maximální možné míře i přes nabitý harmonogram konference.

Hotel poskytuje kompletní gastronomické služby, součástí vaší konference může být individuálně sestavený jídelníček. Rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům.

Za necelé dva roky provozu naše konferenční zázemí využily a ocenily desítky soukromých firem, banky, krajské instituce i státní úřady.

Konference v blízkosti Liberce a Jizerských hor se může stát příjemným pracovním zážitkem. Využijte i vy hotel Antonie**** jako váš konferenční hotel.Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003