Info

Rozšiřujeme náš tým

Firemní školení a školicí prostory

Pokud jste se rozhodli uspořádat pro svou společnost firemní školení a hledáte vhodné školicí prostory mimo Prahu a další rušná města, Antonie hotel**** Frýdlant představuje dominantu mezi hotely pro firemní školení v Jizerských horách nedaleko Liberce.

  • Plně technicky vybavené sály a zkušený hotelový personál vám zajistí bezproblémový průběh školení.
  • Moderní klimatizované zázemí školicích prostor dává místo pro společnost až 80 osob.
  • Mobilní, zvukově izolační příčky umožňují rozdělit prostor až na 3 menší sály. Všechny nezávislé, plně vybavené a komfortní.

Vedle profesionálních školicích prostor nabízí hotel i designové salónky pro uzavřená školení menších skupin. Exkluzivní salónek „Paraboloid“ – dřevostavba unikátního tvaru s výhledem na město Frýdlant u Liberce – je i dominantou exteriéru hotelu a má kapacitu 12 osob. Je vhodný jak pro formální, tak pro méně formální události.

  • Kožené sedačky rámující prostor s eliptickým půdorysem nabízí vedle pohodlí rovnocenné sezení u tzv. kulatého stolu.
  • Čerstvý vzduch a denní světlo zde zpříjemní i dlouhá a náročná firemní školení.

Originálním vnitřním řešením se odlišuje od běžných školicích prostor i náš vinný sklep. Kapacitou 25 míst slouží zejména pro méně formální části jednání. Štípaným dřevem obkládaný prostor se zavěšeným atypickým dřevěným podhledem a prosklenou osvětlenou vinotékou navodí atmosféru klidu, pohody a dobré nálady.

Pronájem školicích prostor a ubytování v hotelu Antonie přináší mnohé výhody: luxusní zázemí s kapacitou 46 lůžek v prostorných pokojích ****Superior, vlastní hotelovou restauraci a relaxační SPA a SPORT Concept pro trávení volných chvil. Neomezené vstupy do obou center umožní, abyste využili našich služeb v maximální možné míře i přes nabitý harmonogram školení.

Hotel poskytuje kompletní gastronomické služby, součástí vašeho školení může být individuálně sestavený harmonogram coffeebreaků a jídelníček. Rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům.

Firemní školení v Jizerských horách u Liberce se může stát příjemným pracovním zážitkem. Využijte i vy školicí prostory hotelu Antonie**** jako prostor pro váš rozvoj!Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003