[layout grid=”6″]

Klub-Antonie

Jméno

Příjmení

Ulice

Město

PSČ

Typ registrace

Telefon

E-mail

[/layout]

[layout grid=”6″]

  1. Sbírání bodů

Kdykoliv si po předložení platné klubové karty zakoupíte služby či zboží v Antonie hotelu, budou vám připsány body dle nákupu (1 bod = 1 utracená Kč). Po dosažení 5 000 bodů můžete při dalších nákupech dosáhnout na následující slevy:

5 000 bodů 2% sleva

10 000 bodů 5% sleva

20 000 bodů 10% sleva

30 000 bodů 15% sleva

 

  1. Akční nabídky „ANTONIE HOTEL“

Pokud klient zakoupí služby či produkty v akci, budou mu při použití klubové karty načteny body za nákup. Při nákupu produktů v akci nelze uplatnit slevy klubové karty. Slevy se nesčítají!

 

  1. Ochrana osobních údajů

Registrací ve věrnostním programu ANTONIE KLUBU dáváte společnosti „ANTONIE HOTELS“ souhlas ke zpracování svých osobních údajů v rozsahu údajů, které společnosti „ANTONIE HOTELS“ poskytnete prostřednictvím registračního formuláře, a údajů o využití služeb a nákupu zboží. Vaše osobní údaje budou zpracovány pro účely marketingu, nabízen zboží, služeb a průzkumu trhu, a to po dobu vaší účasti v tomto věrnostním programu. Podpisem registračního formuláře dáváte dále jako držitel elektronické pošty, kterou jste společnosti „ANTONIE HOTELS“ poskytli, výslovný souhlas k použití tohoto elektronického kontaktu pro účely opakovaného zasílání obchodních sdělení v souladu s příslušnými právními předpisy o elektronických komunikacích a předpisy o nevyžádané elektronické poště.

 

  1. Ztráta karty a odpovědnost

V případě ztráty klubové karty ANTONIE KLUBU můžete požádat o vydání nové karty. V případě vydání náhradní karty a zrušení karty ztracené vám zůstanou na účtu všechny získané body. Společnost „ANTONIE HOTELS“ nenese žádnou odpovědnost za škodu způsobenou ztrátou karty nebo jejím zneužitím třetí osobou.

 

  1. Platnost členství

Platnost členství není omezena.

 

  1. Podmínky členství v ANTONIE KLUBU

pro právnické osoby Právnická osoba vyplní registrační formulář pro právnické osoby. Vystavená karta na jméno společnosti je přenosná pro osoby v zaměstnaneckém poměru s danou společností.

 

  1. Změny systému/podmínek ANTONIE KLUBU

Společnost „ANTONIE HOTELS“ si vyhrazuje právo ukončit, upravit nebo změnit systém ANTONIE KLUBU.

 

  1. Různé

V případě jakýkoliv dotazů týkajících se věrnostního ANTONIE KLUBU nebo žádosti o ukončení svého členství v tomto klubu se, prosím, obraťte na:

Antonie hotel Frýdlant, Zelená ulice 905,

464 01 Frýdlant v Čechách, tel.: 725 836 003,

e-mail: info@antoniehotel.cz, www.antoniehotel.cz

[/layout]