Info

Rozšiřujeme náš tým

Reference hotelu Antonie

Jiří Malík

Moc rádi bychom Vám chtěli s přítelkyní, za skvělý pobyt u Vás, poděkovat. Bylo vše v naprostém pořádku, bez jediné chybičky. Užili jsme si dva dny pohody a klidu. U toho jsme se báječně najedli, svá těla nechali skvěle odpočinout v perfektních prostorách wellness, kde je naprosto úžasný personál. Jak ve wellness bufetu, tak paní masérka Jana, kterou si přítelkyně nemohla vynachválit.

Super hotel, super personál, skvělá gastronomie, zkrátka se sem určitě za čas opět vrátíme.

Moc ještě jednou díky Jiří a Marie.

Zdeněk Žďánský

Prožili jsme u Vás s manželkou krásný víkend plný odpočinku. Velice příjemný a vždy ochotný personál se o nás znamenitě postaral.

(Pokračování textu…)

Jiří Heinzel

Prostředí hotelu a přilehlých komplexů jsou na vysoké úrovni,působí příjemně a luxusně.

(Pokračování textu…)

Marta Horčičková, ředitelka klientského servisu a HR společnosti Credium, a.s.

Personálu hotelu chci velice poděkovat za naprosto skvělý servis, příjemný a ochotný personál a bezkonkurenční nádherné ubytování a wellness.

(Pokračování textu…)

L. Muchová, Liberec

Vážený pane řediteli,
dovolte mi touto cestou poděkovat za víkendový pobyt ve Vašem hotelu. Musím říct, že jsem byla na řadě míst, ale takové služby, přístup k hostovi a zázemí jsem opravdu nezažila.
(Pokračování textu…)

Veronika Šínová, Praha

Hotel a jeho služby jsou naprosto perfektní. Milý personál, čistota, obrovský pokoj s výhledem na Frýdlant a okolní krásnou přírodu, prima jídlo, bohaté snídaně, příjemné masáže od paní Jany. Už jsme toho viděli dost, ale tohle je opravdu skvělé místo. Opravdu nemám co vytknout. Rádi se opět vrátíme.

Radek Bradler, Kladno

Rád bych Vám i Vašemu personálu srdečně poděkoval za skvělý pobyt. Upřímně a s potěšením Vám tímto způsobem chci vyjádřit uznání a poděkování. Kvalita služeb, zejména ochota a vstřícnost, se kterou jsme se setkali, je v dnešní době výjimečná. Brzy na shledanou.

manželé Vargovi

Personál v recepci nás neváhal provést pro hotelu a wellnesu, personál restaurace vynikal vysokou odborností a znalostmi vína a jídlo pro nás bylo gastronomickým zážitkem. Třešničkou na dortu je Váš Concept Spa. Určite se vrátíme my, i naši přátelé.

 

Kristýna Štaffová, sdružení Země lidí

Pobyt ve Vašem hotelu byl pro naše klienty jako sen. Všichni na nás byli opravdu milí, hotel byl krásný a oběd v restauraci famózní. Musím také složit velkou poklonu bezbariérovým sedátkům ve sprchách, se kterými jsme se setkali zcela poprvé.

 

Lenka Břeská, Praha

Úžasná kombinace designu, polohy, služeb, profesionálně lidského personálu, gastronomie a wellnessu. Design hotelu lahodil oku a masáže mě postavily na nohy. Díky personálu jsem se cítila příjemně a romantický víkend v hotelu jsme si užili na 100 %.

 

Romana, Praha

Mezi hotely, jejichž služby jsme využili za posledních 5 let, se Antonie vyhoupla na 1. místo. Styl, elegance, komfort, personál (vlídnost, ochota, pružnost), wellness, kuchyně, vše 100%. Snad jen doplnit obouvací lžíci či dvd přehrávač na pokoj, jinak dokonalé :-).

Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003

NEWSLETTER