Info

Rozšiřujeme náš tým

Víkend s Kuchařskou akademií Antonie****superior

11. 03. – 13. 03. 2016

Tento pobyt již není v nabídce

kucharska-akademie

Využijte výhodnou, časově omezenou nabídku, kterou pro vás připravil hotel Antonie****superior ve Frýdlantu a která je platná ve výše uvedených termínech.

Přijeďte si odpočinout do luxusního prostředí hotelu Antonie****superior a při té příležitosti si uvařte v profesionální hotelové kuchyni pod vedením šéfkuchaře vlastní oběd či večeři! Antonie hotel připravila jedinečnou zážitkovou Kuchařskou akademii při vašem wellness/sport pobytu vás pozveme do hotelové kuchyně, kde pod vedením šéfkuchaře společně uvaříte některou specialitu z receptur hotelu Antonie.

Poodhalíte nejen tajemství našich receptů, jako pracovní pomůcku dostanete originální kuchařskou zástěru s logem akademie a certifikát o absolvování Kuchařské akademie Antonie.

Nahlédnout do moderní profesionální Kuchyně? Zkusit si vaření pod taktovkou skutečného šéfkuchaře? Naučit se nové receptury, kterými se pochlubíte doma? Kuchařská akademie Antonie: zážitek s překvapením! Vedle účasti na Akademii si užijte Wellness&Spa, masáže i sporty!

Balíček zahrnuje:

luxusní ubytování v pokojích pro dva s možností přistýlky

2× snídaně formou bohatého bufetu

Oběd vlastní výroby!

2× večeře o dvou chodech

Wellness, spa a sport: neomezený vstup do SPA Concept a SPORT Concept

1× klasická masáž částečná (30 min.)

10% sleva na další masáže a masážní vany

PS: Naši absolventi Kuchařské akademie DOPORUČUJÍ: „Jsme naprosto nadšení! Skvělý zážitek, poznání i zábava!“

Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003