Antonie Hotels s.r.o.

Libřická 715, Praha 9 – Klánovice, PSČ: 19014

IČ: 282 37 978

Zapsaná v OR u MS v Praze, oddíl C, vložka 134479

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VĚRNOSTNÍHO ANTONIE KLUBU

  1. Členství v ANTONIE KLUBU

Společnost Antonie Hotels s.r.o, identifikační číslo 28237978, se sídlem na adrese Libřická 715, Praha 9, 19014 Klánovice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 134479 je provozovatelem Antonie hotelu Frýdlant, Zelená ulice 905, 464 01, Frýdlant, 46401 (dále jen „ANTONIE HOTELS“).

„ANTONIE HOTELS“ provozuje věrnostní ANTONIE KLUB a uděluje body, které Vám budou připsány vždy při nákupu služeb a zboží s použitím Vaší platné karty ANTONIE KLUB. Podmínkou členství v ANTONIE KLUBU je Váš souhlas s následujícími podmínkami, který poskytujete vyplněním registračního formuláře a jeho odevzdáním na hotelové recepci. Po úspěšné registraci Vám bude osobně předána karta ANTONIE KLUBU, která je vystavena na jméno a není přenosná.

  1. Sbírání bodů

Kdykoliv si po předložení platné klubové karty zakoupíte služby či zboží v Antonie hotelu budou Vám připsány body dle nákupu (1bod = 1 utracená Kč). Po dosažení 5000 bodů můžete při dalších nákupech dosáhnout na následující slevy:

5000 bodů    2% sleva

10000 bodů    5% sleva

20000 bodů    10% sleva

30000 bodů    15% sleva

  1. Akční nabídky „ANTONIE HOTEL“

Pokud klient zakoupí služby či produkty v akci budou mu při použití klubové karty načteny body za nákup. Při nákupu produktů v akci nelze uplatnit slevy klubové karty. Slevy se nesčítají!

  1. Ochrana osobních údajů

Registrací ve věrnostním programu ANTONIE KLUBU dáváte společnosti „ANTONIE HOTELS“ souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů v rozsahu údajů, které společnosti „ANTONIE HOTELS“ poskytnete prostřednictvím registračního formuláře a údajů o využití služeb a nákupu zboží. Vaše osobní údaje budou zpracovány pro účely marketingu, nabízení zboží, služeb a průzkumu trhu, a to po dobu Vaší účasti v tomto věrnostním programu. Podpisem registračního formuláře dáváte dále jako držitel elektronické pošty, kterou jste společnosti „ANTONIE HOTELS“ poskytl, výslovný souhlas k použití tohoto elektronického kontaktu pro účely opakovaného zasílání obchodních sdělení v souladu s příslušnými právními předpisy o elektronických komunikacích a předpisy o nevyžádané elektronické poště.

  1. Ztráta karty a odpovědnost

V případě ztráty klubové karty ANTONIE KLUBU můžete požádat o vydání nové karty. V případě vydání náhradní karty Vám a zrušení karty ztracené Vám zůstanou na účtu všechny získané body. Společnost „ANTONIE HOTELS“ nenese žádnou odpovědnost za škodu způsobenou ztrátou karty nebo jejím zneužitím třetí osobou.

  1. Platnost členství

Platnost členství není omezena.

  1. Podmínky členství v ANTONIE KLUBU pro právnické osoby

Právnická osoba vyplní registrační formulář pro právnické osoby. Vystavená karta na jméno společnosti je přenosná pro osoby v zaměstnaneckém poměru s danou společností.

  1. Změny systému/podmínek ANTONIE KLUBU

Společnost „ANTONIE HOTELS“ si vyhrazuje právo ukončit, upravit nebo změnit systém ANTONIE KLUBU.

  1. Různé

V případě jakýkoliv dotazů týkajících se věrnostního ANTONIE KLUBU, nebo žádosti o ukončení Vašeho členství v tomto klubu se, prosím, obraťte na:

Antonie hotel Frýdlant, Zelená ulice 905, 464 01 Frýdlant v Čechách, tel.: 725 836 003, e-mail: info@antoniehotel.cz, www.antoniehotel.cz.


Návrat na domovskou stránku