CENÍK RESORTU MONTANIE A OBCHODNÍ PODMÍNKY


 • Veškeré pobyty/přenocování je v resortu montanie možné zakoupit pouze s polopenzí.
 • Polopenze se skládá: Salátový bar a polévka. Hlavní jídlo (výběr z několika variant). Dezert (sladké, ovoce).
 • Veškeré ubytování je již včetně neomezeného vstupu do Wellness&Spa (dle aktuální otevírací doby)). Součástí Wellness&Spa je vnitřní nerezový bazén s protiproudem, whirlpool, pravá finská sauna, pára, sluneční terasa, lehátka, relaxační místnost.
 • V resortu montanie lze zakoupit pobyt minimálně na 2 noci. Pro vybrané termíny (neplatí na Velikonoce, Silvestr a letní prázdniny). Rezervace na 1 noc je možná až v den předcházející pobytu za předpokladu, že jsou volné kapacity. Příplatek za ubytování na 1 noc: 330.- Kč / osoba.
 • O Velikonocích , letních prázdninách (červenec – srpen) a Silvestr lze pobyt zakoupit minimálně na 4 noci.
 • Check-in: 14:00, check-out: 11:00
 • V případě uzavřeného Wellness vracíme zpět 400,- Kč / dospělá osoba / noc a 200,- Kč / dítě / noc.

Cena za osobu na noc v plně obsazeném 2L pokoji s polopenzí a vstupy do Wellness&Spa.

[table “29” not found /]

Cena za celý apartmán/srub pro 4 osoby (2 dospělí a 2 děti) na 1 noc s polopenzí a vstupy do Wellness&Spa.

AktivitaCena za pronájem hřiště / hodina
Squash (7-16 hodin)140,- Kč
Squash (16-20 hodin)180,- Kč
Badminton (7-16 hodin)200,- Kč
Badminton (16-20 hodin)240,- Kč
Pronájem hřiště na ostatní aktivity (7-20 hodin)240,- Kč
Fitness100,- Kč
Pronájem venkovního tenisového kurtu160,- Kč

Ostatní

[table “24” not found /]

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

společnost: Antonie Hotels s.r.o., Libřická 715, Praha, 190 14, IČO: 28237978

1. Všeobecné podmínky
1. Dodavatel je oprávněn požadovat po odběrateli služeb adekvátní náhradu škody za mimořádné znečištění provozovny a přilehlých externích prostor, stejně tak účtovat poplatek za ztrátu věcí (župan, ručník, karta, osuška, klíče a podobné) dle platného ceníku.

2. Platební podmínky
1. Závazná rezervace nabývá platnosti po uhrazení zálohy ve výši 50 % z celkové ceny objednávky. Záloha bude převedena na účet dodavatele na základě zálohové faktury, vystavené ke dni potvrzení objednávky, nejpozději do data splatnosti této faktury.

2. Dodavatel poskytne služby v souladu s platnými předpisy a v souladu s cenami uvedenými v objednávce. Další služby poskytnuté nad rámec této objednávky, pokud nebude dohodnuto jinak, hradí klienti odběratele přímo u dodavatele (hotelu). Nedohodnou-li se účastníci jinak, budou konzumované nápoje účtovány včetně platné DPH a dle skutečné spotřeby.

3. Uhrazení zbývající částky je požadováno nejpozději v den odjezdu, a to v hotovosti, nebo platební kartou. Vyúčtování je realizováno na recepci hotelu. Součástí faktury je hotelový účet.

3. Storno podmínky
1. V případě zrušení závazně objednaných ubytovacích kapacit je dodavatel oprávněn požadovat po odběrateli uhrazení storno poplatků (smluvní pokuty) následovně:

60 – 31 dní před dnem příjezdu              0% z celkové ceny za ubytování
30 – 15 dní před dnem příjezdu            10% z celkové ceny za ubytování
14 – 5 dní před dnem příjezdu              30% z celkové ceny za ubytování
5 -1 den před příjezdem                        80% z celkové ceny za ubytování
v den příjezdu                                       100% z celkové ceny za ubytování

 • V případě zrušení rezervace z moci úřední, nebo z důvodu individuální karantény, bude rezervace v plné výši přesunuta na jiný termín dle možností klienta a poskytovatele služeb.
 • Poskytovatel platební brány: ComGate Payments, a.s., Gočarova třída 1754/48b, Hradec Králové, email: platby-podpora@comgate.cz, tel:228 224 267 (https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana)

V Desné dne 25.9.2020


VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VĚRNOSTNÍHO ANTONIE KLUBU

 1. Členství v ANTONIE KLUBU

Společnost Antonie Hotels s.r.o, identifikační číslo 28237978, se sídlem na adrese Libřická 715, Praha 9, 19014 Klánovice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 134479 je provozovatelem resortu montanie, Soušská 791, Desná, 46401 (dále jen „ANTONIE HOTELS“).

„ANTONIE HOTELS“ provozuje věrnostní ANTONIE KLUB a uděluje body, které Vám budou připsány vždy při nákupu služeb s použitím Vaší platné karty ANTONIE KLUB. Sleva se vztahuje pouze na ubytování (včetně polopenze), nikoli na spojené služby (jako konzumaci v restauraci apod.). Dále nelze uplatnit slevy na speciální akce/pobyty, jakou jsou Velikonoce či Silvestr. Slevy v rámci Antonie klubu lze čerpat pouze na přímé prodeje a to telefonicky, emailem, nebo přes webové stránky hotelu.

Podmínkou členství v ANTONIE KLUBU je Váš souhlas s následujícími podmínkami, který poskytujete vyplněním registračního formuláře a jeho odevzdáním na hotelové recepci. Po úspěšné registraci Vám bude osobně předána karta ANTONIE KLUBU, která je vystavena na jméno a není přenosná.

 1. Sbírání bodů

Kdykoliv si po předložení platné klubové karty zakoupíte služby či zboží v resortu montanie budou Vám připsány body dle nákupu (1bod = 1 utracená Kč). Po dosažení 5000 bodů můžete při dalších nákupech dosáhnout na následující slevy:

5000 bodů    2% sleva z ceny ubytování / pokoje

10000 bodů    5% sleva z ubytování z ceny ubytování / pokoje

20000 bodů    10% sleva z ceny ubytování / pokoje

30000 bodů    15% sleva z ceny ubytování / pokoje

 1. Akční nabídky „RESORT MONTANIE“

Pokud klient zakoupí služby či produkty v akci budou mu při použití klubové karty načteny body za nákup. Při nákupu produktů v akci nelze uplatnit slevy klubové karty. Slevy se nesčítají!

 1. Ochrana osobních údajů

Registrací ve věrnostním programu ANTONIE KLUBU dáváte společnosti „ANTONIE HOTELS“ souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů v rozsahu údajů, které společnosti „ANTONIE HOTELS“ poskytnete prostřednictvím registračního formuláře a údajů o využití služeb a nákupu zboží. Vaše osobní údaje budou zpracovány pro účely marketingu, nabízení zboží, služeb a průzkumu trhu, a to po dobu Vaší účasti v tomto věrnostním programu.  Podpisem registračního formuláře dáváte dále jako držitel elektronické pošty, kterou jste společnosti „ANTONIE HOTELS“ poskytl, výslovný souhlas k použití tohoto elektronického kontaktu pro účely opakovaného zasílání obchodních sdělení v souladu s příslušnými právními předpisy o elektronických komunikacích a předpisy o nevyžádané elektronické poště.

 1. Ztráta karty a odpovědnost

V případě ztráty klubové karty ANTONIE KLUBU můžete požádat o vydání nové karty. V případě vydání náhradní karty Vám a zrušení karty ztracené Vám zůstanou na účtu všechny získané body. Společnost „ANTONIE HOTELS“ nenese žádnou odpovědnost za škodu způsobenou ztrátou karty nebo jejím zneužitím třetí osobou.

 1. Platnost členství

Platnost členství není omezena.

 1. Podmínky členství v ANTONIE KLUBU pro právnické osoby

Právnická osoba vyplní registrační formulář pro právnické osoby. Vystavená karta na jméno společnosti je přenosná pro osoby v zaměstnaneckém poměru s danou společností.

 1. Změny systému/podmínek ANTONIE KLUBU

Společnost „ANTONIE HOTELS“ si vyhrazuje právo ukončit, upravit nebo změnit systém ANTONIE KLUBU.

 1. Různé

V případě jakýkoliv dotazů týkajících se věrnostního ANTONIE KLUBU, nebo žádosti o ukončení Vašeho členství v tomto klubu se, prosím, obraťte na:

Resort montanie, Soušská 791, 468 61 Desná, tel.: 483 383 265, e-mail: recepce@montanie.cz, www.montanie.cz