Nejlepší letní dovolená v Česku? Na Antonii se zahradním venkovním biotopem a lehátky určitě ANO!

červenec – srpen
  Poznejte skutečnou krásu frýdlantského výběžku: udělejte si pěší, nebo cyklo výlet do zdánlivě zapomenutých vesniček s překrásnými hrázděnými chalupami, navštivte zdejší technická a historická muzea, samozřejmostí musí být návštěva hradu a zámku Frýdlant. Za poznáním zajděte na prohlídku malé vodní elektrárny či koňské farmy s možností vyjížděk. Zajeďte na Smědavu a vydejte se na Jizerskou louku, zastavte se v hejnické barokní basilice, udělejte si sportovní výlet na Singtrek!

  Užijte si zábavu na Antonii. Na celé léto jsme pro vás připravili pravidelný týdenní program.


  březen 2023

  Alena (Google)

  Super místo pro odpočinek, jako luxus jsme uvítali nádherný výhled z pokoje na zámek (přímo z postele:)). Bazén a vše co k tomu hotelnabízí bylo super, hlavně pro děti :). Obsluha byla velice ochotná, milá a hlavně nikdy nechyběl úsměv. Jídlo vynikající. Okolí na vycházky pro děti bylo přesně tak akorát :). Pobyt nás nezklamal a věřím, že to nebyl náš poslední.

  březen 2023

  Jaromír (Google)

  Velmi perfektní, profesionální přístup celého personálu! Recepce, obsluha, kuchyně – skvělé!

  únor 2023

  Bela (Google)

  Děkujeme za skvělý odpočinek a servis, který jsme v hotelu zažili. Již jsme byli po druhé a jistě se zase rádi vrátíme. Děkujeme celému kolektivu za perfektní servis 🌞

  únor 2023

  Eva (Google)

  Byla jsem nadšená, špičkový personál, krásný pokoj, úžasná vana a wellness i sport v hotelu. Dal by se tak trávit celý den.

  únor 2023

  Kateřina (Google)

  Pobyt byl velice příjemný a velmi jsme si ho užili. Personál byl nad míru profesionální a velice milý. Také jsme si velmi užili wellness, které se nachází přímo v areálu. Pokoje krásně prostorné.

  únor 2023

  Leona (Google)

  Krásné prostředí, výborná obsluha i jídlo a velmi příjemný personál.

  únor 2023

  Jaroslav (Web)

  Za nás 100% spokojenost, personál velmi ochotný, kuchyně vynikající, nevím co bychom vytkli, vše bylo super.

  leden 2023

  Jelenka (Google)

  V hotelu jsme strávili víkend a jsme naprosto nadšeni. Milá a ve všem nápomocná obsluha; krásné, čisté a neskutečně prostorné pokoje, které člověka vybízí k celkovému odpočinku. V hotelu je jen menší množství pokojů, což je příjemné pro klidný pobyt. V zimě si člověk užije krásné vnitřní wellness, v létě využije malý biotop, rozlehlou zahradu, gril a aktivity, které hotel připravuje pro své klienty. Rádi se vrátíme na letní pobyt. Jídlo v polopenzi bylo opravdu velmi dobré.
  Děkujeme.

  leden 2023

  Veronika (Google)

  Hotel Antonie jsme využili na prodloužený víkend. Byli jsme spokojeni se službami i s nabídkou wellness a sportovním využitím. Také město Frýdlant stojí za procházku, i když zámek byl uzavřený. Úplně nejlepší bylo jídlo, rozmanité, výborně připravené. Už kvůli tomu tiramisu určitě ještě někdy přijedeme.

  leden 2023

  Kamil (Google)

  Přímo z postele je božský výhled do krajiny, který nikdy neomrzí. V dálce zámek Albrechta z Valdštejna, dále zvonička na náměstí vybrnkává odpoledne o páté lidové písně. Hotel je uměleckým dílem do nejmenších detailů s velkým důrazem na pohodlí, do wellness se jde tak 100m podzemní chodbou, ve které doporučuji si zaspívat. Dále doporučuji navštívit Paraboloid. Samostatná kapitola je kuchyň. V první řadě bych rád vypíchnul užasné služby pozorného personálu a dále vynikající gastronomický zážitek.Těším se příště.

  leden 2023

  Radek (Google)

  Úžasné místo na relaxaci a odpočinek. Výborná obsluha, krásné a čisté, moderně zařízené pokoje. Perfektní kuchyně a výborná jídla. Super bazén, vířivka, sauny. Úžasné okolí. V blízkosti krásný hrad a zámek, kde se natáčelo několik českých pohádek. Doporučuji.

  leden 2023

  Jitka (web)

  Pobyt v Antonii byl jako vždy skvělý. Usměvavý a ochotný personál je velkým přínosem, jídla naprosto úžasná, wellness bezva. Doporučila jsem pobyt známým, hotel určitě navštíví. Hodně spokojených klientů.

  leden 2023

  Pavel (web)

  Hotel jsme navštívili již po několikanáté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Jídlo, prostředí, pokoj, personál na jedničku. Měli jsme s sebou 2 děti (4 roky a 7 měsíců), těm se moc líbilo. Určitě se rádi vrátíme.

  říjen 2022

  Ivana (web)

  Velice děkuji také za skvělý pobyt ve Vašem hotelu. Byli jsme s mužem velice spokojei jak s úrovní služeb, skvělou kuchyní a celkovým servisem. Pokoj s výhledem na Jizerské hory a zároveň koupání v přilehlém spa komplexu bylo opravdu zážitkem a velice jsme si to užili! Děkujeme a budeme doporučovat dále.

  září 2022

  Miloslava (Google)

  Pobyt naplnil všechna naše očekávání. Pokoj byl velmi prostorný s nádherným výhledem na zámek, jídlo vynikající, veškerý personál příjemný a vstřícný. Areál nabízí i sportovní využití a wellness. Byli jsme moc spokojeni, užili jsme si relax i aktivní odpočinek. Tento hotel budeme rádi doporučovat.

  září 2022

  Michaela (Google)

  Velmi vkusně zařízené pokoje, výborná gastronomie, moc hezké wellness a milá obsluha. Hotel stojí za návštěvu. My se určitě vrátíme, byli jsme maximálně spokojení.

  srpen 2022

  Jiří (web)

  Náš pobyt v Antonii byl velice příjemný, krásný výhled, klid, dobrá obsluha, koupání v biotopu i v bazénu. Děkujeme, srdečně zdraví Jiří a Klára.

  srpen 2022

  Milena (Google)

  S pobytem v hotelu Antonie jsme byli moc spokojeni, děti byly nadšené. Líbil se mi profesionální a velmi vstřícný přístup veškerého personálu, pokud to bude možné, budeme se rádi vracet. Tento hotel budu vřele doporučovat všem svým přátelům. Díky všem zaměstnancům za krásnou dovolenou.

   

  srpen 2022

  Kate (Google)

  Moc hezký hotel, útulné pokoje s krásným výhledem na Frýdlantský zámek. Velice příjemná obsluha, výborné jídlo. Úžasné wellness s bazénem, vířivkou, saunami a možnost koupání ve venkovním biotopu. Byli jsme s pobytem velice spokojeni. 🙂

   

  srpen 2022

  Mirek (Google)

  Perfektní obsluha, jídlo výborné, Wellness super. Děkujeme moc.

   

  srpen 2022

  Helena (web)

  Dobrý den, dovolujeme si Vám poděkovat za skvělé služby. Chválíme všechny zaměstnance od pokojové služby, restauraci a recepci. Vše naprosto čisté a nic nebylo problém. Takto si představuji kvalitně strávený pobyt. Děkuji Vám všem.

  červenec 2022

  Tomáš (web)

  Krásný pobyt,hotel skoro prázdný, bazén a wellness skoro vždy sami pro sebe. Zatemňovací žaluzie super,ticho,klid…moc se nám líbilo.

  červenec 2022

  Jiří (Booking)

  Naprosto výjimečné.Velmi hezký hotel, příjemný personál, velmi dobrá kuchyně, téměř soukromý wellness. Milou pozorností bylo, že personál připravil župánky i přesně podle věku našich dětí. Všichni jsme byli maximálně spokojeni.

  červenec 2022

  Christian (Google)

  Tolle Aussicht, klasse Essen und sehr schöne Terrasse zum Verweilen

  květen 2022

  Markéta (web)

  Dokonalé prostředí. Luxusně vybaveno. Přístup na wellness a masáže úžasné. Výhledy z pokojů skleněnou stěnou byl dechberoucí hlavně při svítání. Přijedeme znovu.

  květen 2022

  Petra (web)

  Moc děkujeme za naprosto dokonalé služby a veškerý servis Vašeho hotelu. Byly to nádherně prožité tři dny a rozhodně bych hotel i prostředí všem stoprocentně doporučila.

  květen 2022

  Dagmar (web)

  V hotelu Antonie jsme strávili jeden z nejkrásnějších víkendů. Vše bylo naprosto dokonalé, milý, přátelský, vstřícný personál, že jsme se u vás hned cítili jako doma. Moc nám u vás chutnalo. Báječný byl i wellness. Ale naprosto nejkrásnější byl výhled z pokoje či restaurace. Nemohli jsme se ho nabažit. Určitě se k vám budeme vracet, protože tak dokonalou pohodu a služby jsme už dlouho nezažili. Moc děkujeme!!

  květen 2022

  Honza (Google)

  Nádherný hotel s možností sportovního využití. Krásný výhled na zámek Frýdlant.

  květen 2022

  Jan (Google)

  Čisté wellness, poklidné prostředí, super squash po luxusní snídani.

  květen 2022

  Zuzana (Booking)

  Krásná zahrada, koupání, odpočinek. Vřele doporučuji a určitě se vrátíme 🙂

  květen 2022

  Daniel (web)

  Pobyt v hotelu Antonie se nám velmi líbil, veškeré služby byly poskytovány na prvotřídní úrovni, personál hotelu jednal velmi vstřícně, profesionálně s dostatečnou mírou empatie, prostředí hotelu a celý resort působil dojmem velké elegance a přitom přátelsky s citem pro detail a co největší pohodou klientů. Stravování kvalitní, pozorný a ochotný personál s kultivovaným chováním dotvářel příjemnou atmosféru. Velmi profesionální a přitom přátelské bylo jednání slečny /paní?/ Bartošové, která se dokázala vmžiku přenést z elegantní „ozdoby “ recepce v hostitelku večerní akce opékání špekáčků a ochutnávky piv Albrecht, kde  nosila lavice blíže k ohni, přikládala polena, nabízela ochutnávku piv a vedla nenucenou a příjemnou konverzaci s hosty z ČR i kvalitní angličtinou s cizinci. Dokázala tak vykouzlit zážitek i z prostého posezení u ohně. Byli jsme už v mnoha podobných zařízeních s týmž počtem hvězd ale nikde jsme necítili tak přirozenou přátelskou atmosféru jakou poskytoval váš hotelový objekt i lidé v jeho službách.

  duben 2022

  Mike (Booking)

  Naprostá spokojenost. Skvělé ubytování v pokoji s francouzským oknem a krásným výhledem na město. Čistá koupelna a moderní nábytek. Snídaně (včetně teplé snídaně) a večeře byly velmi chutné. Parkování u hotelu, dobrá kvalita wifi. Wellness ve vedlejší budově, propojené tunelem, takže je možné jít v županu. Určitě se vrátíme!

  duben 2022

  Ivana (Booking)

  Velmi příjemný hotel s milým snaživým personálem. Velmi chutné snídaně a večeře. Hotel s venku působí dost „betonově“, ale vevnitř je zařízený pěkně. V klidné části města s možností pěkných procházek.

  duben 2022

  Šárka (Booking)

  Naprosto vyjímečný hotel. Byli jsme spokojení prakticky se vším, personál byl milý, pokoj prostorný a moderní, jídlo úžasné, wellness dokonalý. Obrovské milé překvapení, ráda doporučím všem.

  duben 2022

  Marie (Booking)

  Skvělé místo k odpočinku a regeneraci sil, příjemné vystupování personálu, úžasné gastronomické výkony kolektivu v kuchyni.

  duben 2022

  Antonie (web)

  Moc děkujeme za úžasný zážitek ve Vašem resortu montanie. Veliká pochvala celému kolektivu, který s obrovskou profesionalitou pečuje o návštěvníky resortu. Personál, který má úsměv na tváři celý den je k nezaplacení, prostě jedním slovem – ÚŽASNÉ.

  duben 2022

  Ivana (Google)

  Krásné ubytování, super wellness, výborné snídaně i večeře.

  březen 2022

  Bela (FB)

  Rádi bychom poděkovali všem zaměstnancům hotelu. Víkendový relaxační pobyt byl opravdu po všech stránkách naprosto dokonalým. Ubytování, wellness, přístup, prostředí. Dále ještě poděkování kuchyni a obsluze v restauraci za profesionální výkon. Rozhodně se velmi rádi vrátíme.

  březen 2022

  Dana (Google)

  V hotelu jsme byli opakovaně, protože jsme byli s nabízenými službami spokojeni. Hotel je čistý, světlý, má nadstandardně prostorné pokoje, skvělou kuchyni, vstřícný personál.

  březen 2022

  Adéla (Google)

  Byli jsme po několikáte a jako vždy naprosto spokojení. Není co vytknout. Luxusní pokoje, veliký výběr z bufetu a výborná vína z vinného lístku.

  březen 2022

  Miluška (FB)

  Krásný relaxační pobyt v luxusním prostředí hotelu, nádherný bazén, velká vířivka, 3 sauny, fitness, sportovní vyžití, velmi ochotný a vstřícný personál, nedostižně lahodná a bohatá kuchyně…moc děkujeme a určitě se vrátíme…doporučujeme všem, kteří ještě váhají.

  březen 2022

  Tereza (FB)

  Moc příjemné prostředí, vynikající kuchyně vč. pozorného a milého personálu. Bez výhrad doporučuji.

  březen 2022

  Irena (FB)

  Krásný hotel, příjemný personál, není co vytknout. Byla jsem velice spokojená. Báječná atmosféra.

  březen 2022

  Bartošovi (web)

  Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem zaměstnancům hotelového komplexu za skvěle a profesionálně odváděnou práci. Komfortní prostředí pokoje, wellness, ale především vstřícné chování a ochota všech členů personálu a opravdu vynikající kuchyně nám plně umožnily užít si pobytu přesně podle našich představ. Ještě jednou velké díky.

  únor 2022

  Václav (web)

  Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní víkend u Vás na hotelu. Skvěle jsme si u Vás užili naše první dny po svatbě. Dort byl perfektní, obsluha skvělá, hotel nádherný. Nemohlo to být lepší. Moc děkuji všem, kteří se na tom u Vás podílejí.

  říjen 2021

  Lukáš (web)

  Byli jsme zde podruhé a opět výborné. Personál velmi ochotný. Rádi splnili i požadavky nad rámec placených služeb. Hotel s ideální kapacitou – všude příjemně místa, nikdy narvaná restaurace, i když je hotel kapacitně plný

  říjen 2021

  Macek (web)

  Krásné ubytování, malé, ale útulné a dobře vybavené wellness včetně menšího bazénu, skvělá kuchyně a příjemný personál.

  říjen 2021

  Jitka (web)

  Krásný hotel, milá obsluha, vynikající jídlo…prostě TOP, doporučuji.

  září 2021

  František (web)

  Děkujeme s manželkou za krásný pobyt v hotelu Antonie. Dobré jídlo, hezké ubytování, perfektní wellness centrum s nerezovým bazénem. všude čisto a ochotný personál. To jsou hlavní atributy hotelu. V kombinaci s hezkým počasím, a nádherným výhledem na Frýdlantský zámek jsme si pobyt opravdu užili. Děkujeme.

  září 2021

  Ilona (web)

  Zažili jsme ve Vašem krásném hotelu nyní o víkendu wellness pobyt pod Jizerkami. Odjížděli jsme domů velmi neradi a budeme na tyto dva dny opravdu dlouho vzpomínat. Všechno bylo naprosto v pořádku, milý a vstřícný personál na vysoké úrovni, jídlo vynikající, ubytování nádhera a wellness opravdový relax, který by si zasloužil v dnešním hektickém stylu života opravdu každý.

  září 2021

  Marta (web)

  Milý personále v hotelu Antonie. Dostala jsem poukaz k Vám do hotelu od svého zaměstnavatele k narozeninám. Velmi bychom chtěli poděkovat slečně recepční Veronice a Vám ostatním za Vaše profesionální služby při pobytu. Cítili jsme se u Vás skvěle, starali jste se o nás dobře a my jsme si pobyt velmi užili. Rádi přijedeme příště.

  srpen 2021

  Antonín (Google)

  Stylový hotel v krásném prostředí Jizerských hor. Bezproblémové parkování přímo před hotelem. Velké pokoje se zajímavě řešeným interiérem. Jídlo v restauraci chutné. Slušné možnosti pro aktivní odpočinek i relaxaci (kurty na tenis, badminton, squash, bazén, sauna, vířivka, venkovní biotop…) Personál hotelu je milý a ochotný. Není co vytknout. Doporučuji a děkuji!

  srpen 2021

  Žaneta (Tripadvisor)

  We we very pleasently suprised👍. Modern, clean, comfy hotel with lots of possibilities – welness – kids loved the pool, we loved sauna and the easy aproch to the welness part of the hotel. Sport facilities – 👍. Very calm, amazing view, pleasent personal. Thank you for making our short family vacation great 🙏😍.

  červenec 2021

  Tomáš (Booking)

  Celkově hotel a služby hodnotíme velice kladně. Moc se nám zde líbilo. Vhodné pro rodiny s dětmi. Velmi chutná kuchně. Příjemný personál. Hezké prostředí.

  červenec 2021

  Radek (Google)

  Opravdu moc hezký hotel s krásným výhledem na Frýdlantský zámek. Velká výhoda je wellness v resortu. Rádi bychom se jednou vrátili.

  červenec 2021

  Martina (Google)

  Krásný výhled, skvělé jídlo a wellness…prostě příjemné místo k odpočinku. Skvěle jsme se vyspali!

  červenec 2021

  Kamil (Google)

  Moc děkujeme za skutečný odpočinek včetně veškerých služeb, nemá smysl vyjmenovávat jednotlivě, protože jako celek 1*, jak jsme konstatovali, lepší než pobyt u moře…

  září 2020

  Terka (Facebook)

  Krásný designový hotel, výborná kuchyně, parádní wellness služby, nádherné pokoje s výhledem, příjemná obsluha. Doporučujeme! 🙂

  září 2020

  Jeckie (Facebook)

  Vše úžasný, jídlo super, mužů jen doporučit ????

  srpen 2020

  Pajushka (Facebook)

  Krásné prostředí. Luxusní jídlo, příjemná obsluha. Super ????

  červenec 2020

  Hana (Google)

  Úžasný hotel s krásným wellness.

  swiss replica watches, replica watches, rolex replica kaufen

  srpen 2020

  Daniel (Google)

  Zatím nejlepší hotel v ČR, který jsem měl možnost navštívit. Prostorné a čisté pokoje, krásný výhled z předzahrádky pokoje a také z hotelové restaurace na zámek. Moderní zařízení hotelu, možnost sportovního vyžití, úžasné snídaně i večeře, milý a profesionální personál a pěkný wellness.

  červen 2020

  Hana (Google)

  Krásný hotel, naprostá čistota, milý personál, výborné jídlo, klid, příjemné wellness.

  červen 2020

  Lenka (Facebook)

  Naprosto úžasný hotel s krásnými pokoji, překrásný výhled, spa, koupací jezírko, vynikající kuchyně, velmi milý personál. Určitě se vrátíme.

  leden 2020

  Ondřej (Booking.com)

  Ubytování jsme měli na seznamu oblíbených už delší dobu, ale až poslední dny v roce jsme si užili krásy tohoto luxusního hotelu. Pokoj v našem případě designový byl prostorný s prosklenou koupelnou. Služby a restaurace na vysoké úrovni. Vynikající silvestrovské 6-ti chodové menu. SPA, kam se dostanete tunelem je dostatečně velké i s klidovou zónou. Určitě se vrátíme během teplejších měsíců 🙂

  leden 2020

  Martina B.

  Chci ještě jednou poděkovat za velmi příjemný pobyt ve vašem hotelu a pochválit pana kuchaře, který vařil o víkendu 17.-19.1.. jeho jídla byla excelentní.

  říjen 2019

  Jan Sadílek a Nikol Petříčková

  Moc bychom Vám chtěli poděkovat za úžasný víkend, který jsme mohli strávit ve Vašem hotelu. Ubytování, služby i jídlo byly dokonalé a velice se těšíme, až u Vás uskutečníme naši svatbu. Ještě jednou Vám děkujeme za tuto příležitost a těšíme se.

  srpen 2019

  Markéta Šmídová
  (Facebook)

  Hotel Antonie mne uchvátil hned několikrát…Pokoje i veškeré ostatní prostory jsou řešeny velmi šikovně, i estetický dojem je velmi příjemný a vkusný. Samozřejmostí je zde i velmi milý, ochotný personál, a to jak na recepci, v restauraci, ve wellness centru, tak až po ochotné pokojské. Jsem vozíčkář (ka), takže jsem takovou pozornost opravdu ocenila. Co stojí též za zdůraznění je kuchyně. Kuchaři opravdu UMÍ !!!  A v neposlední řadě je nutno upozornit na velmi osobní přístup a rady paní masérky. Děkuji všem zmiňovaným, pobyt zde jsem si spolu s božským klidem užila…Markéta

  červenec 2019

  Kateřina Koutná
  (Facebook)

  Tento hotel si vzal celé mé srdce! Milý a ochotný personál dělá dobré jméno hotelu. Krásně teplý, čistý bazén, příjemná vířivka.. Možnost sauny. Wellness bar a to vše na 1*. Hotelovou restauraci bych hodnotila minimálně 10 hvězdami z 5. Výborné jídlo, veliké porce a usměvavá obsluha. Snídaně v podobě švédských stolů… dokonalé ! Veliký výběr jídla a pití, každý si přišel na své. V hotelu před rokem byli rodiče, kterým se zde líbilo natolik, že letos jsme zde jako celá rodina strávili překrásnou dovolenou a rádi bychom se k Vám vrátili znova a znova. Všem bych tento hotel doporučila! Děkujeme za pobyt.

  září 2019

  Olga Paplhámová
  MO STP Klánovice

  Před 2 lety jsme zde byli jen na dvouhodinovém pobytu – na obědě. Tento zážitek v nás vzbudil přání pobýt zde více dní a to se nám letos v září povedlo. Chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat celému personálu, který nám s každodenní ochotou a snahou splnil nejen všechna naše přání a požadavky. Víme, že není jednoduché zajišťovat pobyt nejen pro staré, ale i invalidní osoby a proto ještě jednou děkujeme, že jste nám zde zajistili příjemný pobyt.

  srpen 2019

  Eva Dušková
  (Facebook)

  Ochotný a usměvavý personál, vynikající jídlo a příjemné prostředí. ????????????

  srpen 2019

  Veronika Durdová
  (Google)

  Very nice hotel

  srpen 2019

  Jiří Kadlec
  (Google)

  Příjemné prostředí

  srpen 2019

  Nikolas Marinkovich
  (Google)

  Very modern.

  srpen 2019

  Marcela Dohnalová
  (Google)

  Překrásné místo k uklidnění.

  srpen 2019

  Arnošt Treml
  (Google)

  Wellness…super…skvělá a příjemná obsluha…

  červenec 2019

  Pavlína Mikulová
  (Google)

  Hezké prostředí a dobrý pracovní kolektiv…????

  červenec 2019

  Jana Štědrá
  (Google)

  Parádní Wellness i příroda.

  červenec 2019

  A. Kuža
  (Google)

  Výborné místo pro relax, báječné koupání v biotopu. Jídlo bylo dobré, obsluha v pohodě. Nádherný výhled na Frýdlant. Prostě pohádka.

  červenec 2019

  Lobo Radek
  (Google)

  Příjemný personál, pěkné ubytování, dobré jídlo.

  červen 2019

  Kryštof Macholda
  (Google)

  Antonie je luxusní hotel s milým personálem. Chutné jídlo, zajímavý wellness a krásná příroda zaručí relax těla i duše.  POBYT OBSAHUJE

  • Ubytování na 4 noci v luxusním pokoji dle výběru.
  • 4x bohatá snídaně formou bufetu.
  • 4x večeře formou tematických sezónních menu/bufetů.
  • Neomezený vstup do Wellness&Spa zóny (vnitřní bazén s vodoléčbou, whirlpool, finská sauna, pára, relaxční místnost, venkovní biotop).
  • Neomezený vstup do Sport zóny (tenis, squash, badminton a fitness).
  • Zapůjčíme Vám stan k nočnímu dobrodružnému přenocování.
  • Lehátka a slunečníky u venkovního biotopu.
  • Možnost objednání piknikového koše s tipy na výlety.
  • Vstup do frýdlantského zámku.
  • Pondělí a středa 08:00 – 20:00: Piknik v hotelových zahradách, možnost zapůjčení koše na výlet.
  • Úterý od 19:00: Grilování v hotelových zahradách.
  • Čtvrtek od 20:00: Posezení na terase za doprovodu živé hudby.
  • Pátek: Prodloužený Wellness i Spa do 22:00.
  • Sobota od 18:00 – 20:30: Grilování na terase s welcome drinkem.
  • Neděle od 18:00 – 20:00: Promítání pohádek pro děti.
  • Diskgolf se 6 koši v pěší dostupnosti.
  • Výlet na horskou chatu Smědavu a borůvkový knedlík ZDARMA.
  • Hřiště na petanque.
  • Dětské dopravní hřiště v pěší dostupnosti.
  • Singltrek pod smrkem
  • Hřiště na kroket.
  • Venkovní hřiště na speedbanbinton.
  • Stůl na ping-pong.
  • Zapůjčení vybavení na stanování, ping-pong, kroket, petanque, tenis, squash a badminton.

  MOMENTÁLNÍ ZAPLNĚNOST


  10 %

  REZERVACE