Letní prázdniny na Antonii

červenec – srpenLéto přichází stále dříve, využijte extravagantního balíčku, unikátní kombinaci ubytování  v luxusních pokojích hotelu Antonie s možností přímého východu do rozsáhlých hotelových zahrad, kde můžete přenocovat ve stanu, který vám postaví personál, nebo si jej můžete za naší asistence postavit sami. Pokoj v teple a pohodlí je pořád vašim útočištěm…, stejně jako Wellness&Spa, masáže, sporty. Budete mít možnost objednat si piknikový koš, mapku s tajnými tipy a můžete vyrazit nejen na hotelové pozemky, ale i do krásného přírodního okolí. Koupejte se v hotelovém biotopu nebo nechte vaše děti brouzdat meandrem přírodního potůčku protékajícího hotelovými zahradami. Poznejte krásu frýdlantského výběžku: udělejte si pěší, nebo cyklo výlet do zdánlivě zapomenutých vesniček s překrásnými hrázděnými chalupami, navštivte technická a historická muzea, samozřejmostí musí být návštěva hradu a zámku Frýdlant. Za poznáním zajděte na prohlídku malé vodní elektrárny či koňské farmy s možností vyjížděk. Zajeďte na Smědavu a vydejte se na Jizerskou louku, zastavte se v hejnické barokní basilice, udělejte si sportovní výlet na Singltrek!

Prodlužte si pobyt, abyste stihli další atrakce, které vám prozradíme na recepci.

Pobyt na 3 noci obsahuje:

3x ubytování pro 2 dospělé osoby v luxusním pokoji

3x snídaně pro 2 dospělé osoby formou bohatého bufetu

3x večeře pro 2 dospělé osoby formou 4 chodového menu, nebo teplého bufetu

Možnost přenocování ve stanu na pozemcích hotelu

Neomezený vstup do Wellness&Spa zóny (venkovní biotop, Whirlpool, vnitřní bazén s vodními atrakcemi, sauna, pára, relaxační zóny)

Neomezený vstup do Sport zóny (tenis, squash, badminton, fitness, tělocvična)

Vstup do Jizerskohorského muzea


Cena balíčku pro 2 dospělé osoby: 12.750,- Kč

Dítě 3-12 let: 2.218,- Kč

Balíčková cena je o 13% výhodnější oproti cenám běžným a tak tuto nabídku již nelze kombinovat s dalšími slevami, či za ně platit jakýmikoliv dalšími slevovými kartami či poukázkami (Sodexo, Benefity, e-tikety, Edenred, aj.)