Pouhých 23 pokojů nabízí každému hostu pocit velkého prostorového komfortu a klidu.

Silvestrovský superpobyt v boutique hotelu Antonie.

28.12.2020 – 03.01.2021 (minimálně na 4 noci)


REZERVUJTE DNES!

Rezervace BEZ RIZIKA!
V případě zrušení pobytu úředním nařízením, nebo vaší povinností být v karanténě, vám rádi pobyt v plné výši přesuneme na libovolný jiný termín.

Vyzkoušejte Spa hotel Antonie****superior ve Frýdlantu v Čechách (90min. od Prahy) a jeho již tradiční a několika lety ověřený SILVESTROVSKÝ SUPER POBYT nabitý aktivitami.

Co nabízíme?

Ubytování: Velkorysost pokojů je definována jejich rozměry. “Nejmenší” pokoje mají plochu více než 35M2. V pokojích budete vnímat prostor a světlo díky mimořádně velkým, ve většině případů celé stěny zabírajícím oknům s neopakovatelným výhledem. Pokoje jsou odděleny zvukotěsnými příčkami a od chodby je oddělují speciálně konstruované zvukotěsné vstupní dveře. Vlastní vybavení pokojů nešetří na kvalitě: veškerý nábytek je z ušlechtilých přírodních dýh (dub, ořech), podlahy jsou z přírodních masivních dřevěných jen olejovaných lamelových parket (dub či tropická dřeva). Koupelna je v pokojích hotelu Antonie místem pro kulturu těla a relaxace – všechny hotelové koupelny jsou obloženy kombinací červeného a béžového přírodního travertinu.  Sprchové kouty a předstěny tvoří výlučně bezpečnostní sklo.

Restaurace hotelu Antonie přes den nabízí nejkrásnější výhled na panorama Frýdlantského zámku, historického centra města Frýdlant a řetězec Jizerských hor, který je uchvacující v jakékoliv roční době. Po setmění se zcela mění atmosféra restaurace, díky promyšlenému systému adaptovatelného osvětlení lze vytvořit pro různé příležitosti vždy optimální světelnou pohodu. Exklusivní grafické panely s ikonickými kmeny aloe dichotoma ve stříbrné barvě na temně hnědém podkladu dodávají celému prostoru restaurace punc luxusu.

Skutečné Wellness: Celé wellness hotelu Antonie je samostatnou budovou, s hotelem propojenou unikátním designovým podzemním tunelem tak, aby hoteloví hosté bez nutnosti převlékání či přezouvání mohli ze svých hotelových pokojů celoročně přecházet do budovy wellness, vlastní prostory wellness jsou balzámem na duši.Wellness je designově laděný do klidných barev odstínů přírodních béžových a červených travertinů, obklady dominantní travertinové stěny nad nerezovým bazénem nese ručně tesaný reliéf stromu Aloe dichotoma, který se prolíná jako spojující motiv celým hotelovým komplexem.

Sport: Stavba hotelu skrývá dva profesionální plnohodnotné squashové kurty! Promyšleným řešením pohyblivých stěn, je během pár minut možné kurty zaměnit za badmintonové hřiště či sportovní sál pro jakoukoliv individuální či skupinovou sportovní aktivitu. Hotelové fitness je rozděleno pomyslně na dvě části. Kardio-zónu se špičkovými stroji pro běh, chůzi i jízdu na kolech a posilovací zónu s řadou cvičebních strojů a nářadí. Vše od špičkového světového výrobce.

 A mnohé další…

“Antonie je komfort, který vám jinde jen slibují.”


srpen 2020

Daniel (Google)

Zatím nejlepší hotel v ČR, který jsem měl možnost navštívit. Prostorné a čisté pokoje, krásný výhled z předzahrádky pokoje a také z hotelové restaurace na zámek. Moderní zařízení hotelu, možnost sportovního vyžití, úžasné snídaně i večeře, milý a profesionální personál a pěkný wellness.

červenec 2020

Jeckie (Facebook)

Vše úžasný, jídlo super, mužů jen doporučit 😁

červenec 2020

Pajushka (Facebook)

Krásné prostředí. Luxusní jídlo, příjemná obsluha. Super 😊

červenec 2020

Hana (Google)

Úžasný hotel s krásným wellness.

červen 2020

Hana (Google)

Krásný hotel, naprostá čistota, milý personál, výborné jídlo, klid, příjemné wellness.

červen 2020

Terka (Facebook)

Krásný designový hotel, výborná kuchyně, parádní wellness služby, nádherné pokoje s výhledem, příjemná obsluha. Doporučujeme! 🙂

červen 2020

Lenka (Facebook)

Naprosto úžasný hotel s krásnými pokoji, překrásný výhled, spa, koupací jezírko, vynikající kuchyně, velmi milý personál. Určitě se vrátíme.

leden 2020

Ondřej (Booking.com)

Ubytování jsme měli na seznamu oblíbených už delší dobu, ale až poslední dny v roce jsme si užili krásy tohoto luxusního hotelu. Pokoj v našem případě designový byl prostorný s prosklenou koupelnou. Služby a restaurace na vysoké úrovni. Vynikající silvestrovské 6-ti chodové menu. SPA, kam se dostanete tunelem je dostatečně velké i s klidovou zónou. Určitě se vrátíme během teplejších měsíců 🙂

leden 2020

Martina B.

Chci ještě jednou poděkovat za velmi příjemný pobyt ve vašem hotelu a pochválit pana kuchaře, který vařil o víkendu 17.-19.1.. jeho jídla byla excelentní.

říjen 2019

Jan Sadílek a Nikol Petříčková

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za úžasný víkend, který jsme mohli strávit ve Vašem hotelu. Ubytování, služby i jídlo byly dokonalé a velice se těšíme, až u Vás uskutečníme naši svatbu. Ještě jednou Vám děkujeme za tuto příležitost a těšíme se.

srpen 2019

Markéta Šmídová
(Facebook)

Hotel Antonie mne uchvátil hned několikrát…Pokoje i veškeré ostatní prostory jsou řešeny velmi šikovně, i estetický dojem je velmi příjemný a vkusný. Samozřejmostí je zde i velmi milý, ochotný personál, a to jak na recepci, v restauraci, ve wellness centru, tak až po ochotné pokojské. Jsem vozíčkář (ka), takže jsem takovou pozornost opravdu ocenila. Co stojí též za zdůraznění je kuchyně. Kuchaři opravdu UMÍ !!!  A v neposlední řadě je nutno upozornit na velmi osobní přístup a rady paní masérky. Děkuji všem zmiňovaným, pobyt zde jsem si spolu s božským klidem užila…Markéta

červenec 2019

Kateřina Koutná
(Facebook)

Tento hotel si vzal celé mé srdce! Milý a ochotný personál dělá dobré jméno hotelu. Krásně teplý, čistý bazén, příjemná vířivka.. Možnost sauny. Wellness bar a to vše na 1*. Hotelovou restauraci bych hodnotila minimálně 10 hvězdami z 5. Výborné jídlo, veliké porce a usměvavá obsluha. Snídaně v podobě švédských stolů… dokonalé ! Veliký výběr jídla a pití, každý si přišel na své. V hotelu před rokem byli rodiče, kterým se zde líbilo natolik, že letos jsme zde jako celá rodina strávili překrásnou dovolenou a rádi bychom se k Vám vrátili znova a znova. Všem bych tento hotel doporučila! Děkujeme za pobyt.

září 2019

Olga Paplhámová
MO STP Klánovice

Před 2 lety jsme zde byli jen na dvouhodinovém pobytu – na obědě. Tento zážitek v nás vzbudil přání pobýt zde více dní a to se nám letos v září povedlo. Chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat celému personálu, který nám s každodenní ochotou a snahou splnil nejen všechna naše přání a požadavky. Víme, že není jednoduché zajišťovat pobyt nejen pro staré, ale i invalidní osoby a proto ještě jednou děkujeme, že jste nám zde zajistili příjemný pobyt.

srpen 2019

Eva Dušková
(Facebook)

Ochotný a usměvavý personál, vynikající jídlo a příjemné prostředí. 🙂👌💞

srpen 2019

Veronika Durdová
(Google)

Very nice hotel

srpen 2019

Jiří Kadlec
(Google)

Příjemné prostředí

srpen 2019

Nikolas Marinkovich
(Google)

Very modern.

srpen 2019

Marcela Dohnalová
(Google)

Překrásné místo k uklidnění.

srpen 2019

Arnošt Treml
(Google)

Wellness…super…skvělá a příjemná obsluha…

červenec 2019

Pavlína Mikulová
(Google)

Hezké prostředí a dobrý pracovní kolektiv…😉

červenec 2019

Jana Štědrá
(Google)

Parádní Wellness i příroda.

červenec 2019

A. Kuža
(Google)

Výborné místo pro relax, báječné koupání v biotopu. Jídlo bylo dobré, obsluha v pohodě. Nádherný výhled na Frýdlant. Prostě pohádka.

červenec 2019

Lobo Radek
(Google)

Příjemný personál, pěkné ubytování, dobré jídlo.

červen 2019

Kryštof Macholda
(Google)

Antonie je luxusní hotel s milým personálem. Chutné jídlo, zajímavý wellness a krásná příroda zaručí relax těla i duše.

REZERVUJTE SI SVÉHO SILVESTRA PRÁVĚ TEĎ!


Silvestrovský pobyt obsahuje:
 • Ubytování na 4 noci pro 2 osoby v luxusním 2L pokoji.
 • 4x bohatá kontinentální snídaně pro 2 osoby.
 • 4x večeře pro 2 osoby formou tematických rautů.
 • Neomezený vstup do Wellness&Spa zóny.
 • Neomezený vstup do Sport zóny.
Dárek od nás ZDARMA:
 • Prodloužený check-out do 18:00.
 • 2x Aroma masáž částečná (30 min.).
 • 1x lahev sektu při příjezdu na pokoji.
 • Každodenní vstupné na městské kryté kluziště.
 • Kinokavárna s odpoledním čajem či kávou.
 • Ochutnávka Ginů a míchaných nápojů při večeři.
 • Půlnoční Wellness se sklenkou sektu a romantickou atmosférou.
 • Kreativní dílna – možnost výroby vlastních masek na silvestrovský večer.
A ještě něco navíc:
 • Večerní silvestrovské degustační menu o 6 chodech a lahev sektu pro pár.
 • Živá taneční hudba.
 • Ohňostroj.
 • Celovečerní soutěž o pobytový poukaz.
 • Fotografie momentek z večera.
Cena celkem pro 2 osoby na 4 noci: 25.900,- Kč

Pokoj s krbem: + 1.300,- Kč

Designový pokoj s prosklenou koupelnou: + 1.300,- Kč

Pokoj ANTONIE s vlastním krbem, vanou a širokou postelí: + 2.000,- Kč

Dítě 3-12 let na přistýlce: + 2.800,- Kč

Záloha za pobyt: 100%

V případě zrušení pobytu úředním nařízením, nebo vaší povinností být v karanténě, vám rádi pobyt v plné výši přesuneme na libovolný jiný termín.Momentální zaplněnost hotelu:50 %


Rezervace

Vyberte typ pokoje:
Vyberte datum příjezdu: 28. 12 202029. 12. 202030. 12. 2020