Wellness víkend pro dvaWellness víkend pro dva v hotelu Antonie****superior

Jedete si odpočinout, chcete odložit starosti, potřebujete změnu… Vyberte si relaxační wellness pobyt pro dvě osoby v hotelu Antonie.

Zacvičíte si v našem multifunkčním sportovním sále, nebo si zahrajete squash či badminton, zaplavete si, užijete si saunového světa, necháte se rozmazlovat při večeři. Začtěte se v soukromí vašeho komfortního prostorného pokoje do pěkné knihy či v prostředí unikátní vinotéky ochutnejte některá z našich pečlivě vybraných vín. Pro milovníky architektury nabízí moderní novostavba hotelu Antonie nedaleko Liberce řadu unikátních prvků. Vyberte si pokoj s celoprosklenou koupelnou a volně stojící vanou či pokoj s krbem a překrásným výhledem na dominanty města, Liberecký kraj a Jizerské hory. Můžete mít pokoj v bezprostřední blízkosti wellnessu přístupného je pro vás dlouho do večera či pokoj s přímým přístupem na hotelové terasu či zahradu.

Při relaxačním pobytu pro dva si aktivně či lenošivě užijete odpočinku plnými doušky. Určitě vás nezaskočí jakékoliv počasí.

Platnost relaxačního wellness pobytu pro dva: pondělí – neděle

Pobyt obsahuje:

2x ubytování v komfortních pokojích pro dvě osoby včetně bohaté snídaně formou bufetu

2x večeře formou rautu, nebo 4 chodového menu

neomezený vstup do Wellness&Spa (Whirlpool, vnitřní bazén s proudy, finská sauna, infra sauna, pára, odpočinková místnost, venkovní biotop)

neomezený vstup do Sport zóny (Squash, badminton, tenis, fitness, tělocvična)

relaxaci v masážní vaně pro 1 osobu

aroma masáž částečná pro 1 osobu

ovocná mísa na pokoji


Cena balíčku pro 1 osobu: 6.398,-

Cena balíčku pro 2 osoby: 9.140,-

Balíčková cena je o 13% výhodnější oproti cenám běžným a tak tuto nabídku již nelze kombinovat s dalšími slevami, či za ně platit jakýmikoliv dalšími slevovými kartami či poukázkami (Sodexo, Benefity, e-tikety, Edenred, aj.)
Antonie Hotel ve Frýdlantu hodnocení