Restaurace

Antonie Restaurace je otevřena také pro veřejnost a to denně od 08:00 – 20:30 hodin

Rezervace: +420 725 836 003Luxusní restaurace nedaleko Liberce?

Restaurace Antonie Frýdlant prezentuje mezinárodní kuchyni, speciality hotelu a sezónní delikatesy dle receptur šéfkuchaře s praxí v nejprestižnějších pražských hotelových restauracích. Základem naší kuchyně je výběr nejkvalitnějších surovin a to jak z lokálních, tak českých i zahraničních zdrojů.

Jídelní lístek
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Nápojový lístek
Nápojový lístek
Nápojový lístek
Vinný lístek
Vinný lístek

květen 2017

Zdeněk Žďánský

Prožili jsme u Vás s manželkou krásný víkend plný odpočinku. Velice příjemný a vždy ochotný personál se o nás znamenitě postaral. Wellness úžasný, výborná masáž.
Oběd ve Vaší restauraci byl zážitkem, stejně tak jako večer ve Vaší vinárně s lahví výborného vína, které nám bylo nabídnuto a servírováno s naprostou odborností.
Určitě se vrátíme.říjen 2017

Jiří Hlaváček

Všechno parádní, super a báječné. Moc jsme si to užili a ochutnali skoro celý jídelní lístek a hodně vín. Pan kuchař má jedničku s hvězdičkou, obsluze jsem dal 1.000,- korun spropitné, byli profesionální a báječní. Palec nahoru a velká pochvala.leden 2018

Olga Paplhámová

Jménem místní organizace STP v Klánovicích bych chtěla alespoň touto cestou poděkovat všem zaměstnancům hotelu Antoniem, kteří se o nás starali. Jejich ochota, příjemné vystupování, kvalita jídal i vybavení hotelu – to vše dovede většina z nás ocenit (vždyť jsme z velké části pracovali dlouhá léta v oboru). Prožili jsme u Vás velice příjemné odpoledne.Antonie Hotel ve Frýdlantu hodnocení