„Vážení hosté, wellness&spa (balneo) má v resortu montanie již několikaletou tradici. Jezdili sem za opdpočinkem a relaxací malé i velké skupiny nejen z české republiky, ale také ze zahraničí. Vzdušné lázně se tomu zde říkalo zejména kvůli oblasti, ve které se montanie nachází. Jde o místo s jedním z nejčistších ovzduší v republice. Celé wellness&Spa jsem pro Vás obnovili tak, aby jste si i vy mohli dopřát nezapomenutelný zážitek, který prospěje nejen vašemu tělu, ale i vaší mysli. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili. Těšíme se na Vaší návštěvu :-). PS: Wellness&Spa je určené pouze pro ubytované hosty.“

Martina, recepce, recepce@montanie.cz, +420 483 383 265


Nerezový bazén s protiproudem

Prostorný a krytý nerezový bazén s protiproudem a úžasným výhledem ven do přírody. Celoprosklená stěna s originálním kovovo-dřevěným stínením vám dodá tu pravou atmosféru.Pravá finská sauna (společná)

Pravé finské saunování je sverská procedura, která probíhá v prostředí cedrového dřeva, vypařujícího přírodní silice. Na montanii vám umožníme si takovouto proceduru dopřát.


Pravá finská sauna (privátní)

Pro ty z vás, kteří si budou chtít dopřát soukromí, nabízíme také možnost saunování v privátní sauně v zimním období třeba i se skokem přímo do sněhu.


Lehátka, osušky, župany

Samozřejmostí jsou pro naše klienty připravená krásná designová dřevěná lehátka, froté osušky, župany, ale i deky na zahřátí na naší venkovní sluneční terase.

Antonie Hotel-Aloe Dychotom

Whirlpool

Vířivka, nebo-li Whirlpool, 33°C, je komplexní terapií pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu. Vaše tělo se dostává do stavu maximálního uvolnění.


Pára (Caldarium)

Teplota v páře se pohybuje mezi 40-50°C. Vzduch, který dosahuje vlhkosti až 100%, působí na horní cesty dýchací, průdušky, uvolnění svalů, podporuje lepší prokrvení, čistí a oživuje pokožku.Relaxační místnost

Relaxační místnost, nebo-li respirium je zónou klidu a relaxace, kde po sauně, whirlpoolu či masáži, můžete nejčastěji najít klid na své myšlenky, nebo se v klidu začíst do své oblíbené knihy.

Antonie Hotel-Silvester

Nápojový servis

Dbáme na pravidelný pitný režim našich hostů, zvláště při saunové proceduře. Připravili jsme pro ně wellnessový bar, kde se může občerstvit každý návštěvník.


Horské jezírko

Pro otužilé z vás tu máme pravé, nefalšované, nikterak upravované horské jezírko s molem. Můžete si zaplavat mezi místní faunou i florou.


Sluneční terasa

Pro každého hosta našeho wellness&spa je k dispozici opravdu výjimečná venkovní střešní terasa s lehátky, jizerskou morénou a výhledem na jezero Souš.