Tematické pobyty

Během celého roku se můžete na Antonii setkat se speciálními tematickými víkendy i delšími zážitkovými pobyty .

Každý si vybere ten svůj. Romantický valentýnský víkend pro dva, rodinné Velikonoce plné zážitků, jarní májové víkendy, letní rodinnou dovolenou, nebo podzimní teamtické víkendy zaměřené na dobré jídlo a pití.Dovolená je o zážitcích, objevte Jizerské hory!

Termíny balíčků vždy najdete v popisu daného pobytu – jsme však hotel s individuální péčí, a proto se můžete poptat po prodloužení nebo změně termínu.

Užijte si relaxace v příjemném prostředí Antonie Hotelu****superiorčerven 2016

Jiří Malík

Moc rádi bychom Vám chtěli s přítelkyní, za skvělý pobyt u Vás, poděkovat. Bylo vše v naprostém pořádku, bez jediné chybičky. Užili jsme si dva dny pohody a klidu. U toho jsme se báječně najedli, svá těla nechali skvěle odpočinout v perfektních prostorách wellness, kde je naprosto úžasný personál. Jak ve wellness bufetu, tak paní masérka Jana, kterou si přítelkyně nemohla vynachválit.

Super hotel, super personál, skvělá gastronomie, zkrátka se sem určitě za čas opět vrátíme.

Moc ještě jednou díky Jiří a Marie.říjen 2017

Jiří Heinzl

Prostředí hotelu a přilehlých komplexů jsou na vysoké úrovni,působí příjemně a luxusně.Vaše obsluha jak na recepci tak v restauraci jsou lidi na správných místech,ovšem obsulha na wellnes a paní masérka jsou bezkonkurenčně nejlepší, děkujeme za krásný pobyt určitě se brzy rádi vrátímezáří 2017

Kristýna Štafová

Pobyt ve Vašem hotelu byl pro naše klienty jako sen. Všichni na nás byli opravdu milí, hotel byl krásný a oběd v restauraci famózní. Musím také složit velkou poklonu bezbariérovým sedátkům ve sprchách, se kterými jsme se setkali zcela poprvé.Antonie Hotel ve Frýdlantu hodnocení