„Vážení snoubenci, svatba je mimořádná událost a zaslouží si mimořádné místo, mimořádnou péči, originalitu. Na Antonii každoročně realizujeme několik svateb. Připravujeme svatby malé i velké, jednodenní i víkendové. Obřad můžete mít v našem areálu, který nabízí nejedno romantické zákoutí. Vás i svatebčany ubytujeme a připravíme celou svatební hostinu zakončenou večerním grilováním na terase. Pokud si budete přát, rádi Vám zorganizujeme celou svatbu na klíč. Zavolejte a můžeme vše probrat osobně. Těšíme se.“

Stanislav Horniš, obchodní manažer, stanislav.hornis@antoniehotel.cz, 602 135 326


Obřad

Obřadní místo si zaslouží mimořádné prostředí. Musí vám sednout, musíte ho cítit, je jen vaše. Zaslouží si originalitu. U nás naleznete několik romantických zákoutí, které vás jistě dokáží okouzlit. Může to být molo našeho hotelového biotopu, nebo hotelové zahrady s úžasným výhledem na Jizerského hory a frýdlantský zámek. Přijďte se přesvědčit.


POPTAT

Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba


Hostina

V hotelové restauraci, na venkovní terase, nebo třeba v přilehlých zahradách vám rádi připravíme hostinu dle vašich představ. Nejenom „svíčkovou“, ale i spousty dalších jídel si můžete vybrat z naší nabídky. Budete-li si přát klasické roznášené menu, raut, grilování, nebo něco speciálního, rádi vám vyhovíme.


POPTAT

Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba


Ubytování

Svatba na Antonii může být zajímavá i tím, že máte vše pod jednou střechou. Můžete se zde ubytovat nejen vy, ale i vaši svatební hosté. Vy budete mít nádherný novomanželský apartmán a vaši hosté budou bydlet v jednom z 23 luxusních, velmi prostorných pokojů s možností přistýlek. Celková kapacita tak může být až 70 lůžek.


POPTAT

Antonie Hotel
Antonie Hotel - dvoulůžkový pokoj
Antonie Hotel - dvoulůžkový pokoj
Antonie Hotel - koupelna


Svatba na klíč

Děsí vás příprava a organizace svatby? Nás ne! Proběhlo u nás už spousty svateb, a tak víme, co je potřeba. Nechte to na nás a my vše vyřídíme. Připravíme program celého svatebního dne, připravíme výzdobu a dekorace, upečeme dort, zajistíme fotografa i video, objednáme květiny, doporučíme kadeřnici, DJe či živou hudbu a celý den zkoordinujeme. Užijte si svůj svatební den!


POPTAT

Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba
Antonie Hotel - svatba

srpen 2020

Vojtěch a Kateřina

Antonie hotel nás zaujal na první pohled, výhled z terasy je prostě dech beroucí! Nenechali jsme se odradit vyššími cenami za ubytování a jsme moc rádi, jelikož hotel vytvořil kalkulaci na míru a moc jim za to děkujeme. Jídlo bylo vynikající, využili jsme možnost degustace svatebního menu a tak jsme měli jistotu, že si pochutnáme. Celý personál, od ředitele, manažera, provozní, recepční, údržbáře a číšníků byl velmi ochotný, milý a nenapadá nás, co by se dalo vylepšit. Během příprav svatby nic nebylo problém a s manažerem jsme vždy přišli na řešení. Fotografové i kameraman si moc pochvalovali, že hotel nabízí velké světlé pokoje s denním světlem a pro párové focení se nabízí spoustu možností a tak není potřeba jezdit někam jinam. Velmi nás potěšilo, že i svatebčané, kteří jsou zcestovalí celého světa, byli nadšeni, jaký krásný hotel se nachází ve Frýdlantu. Designový, moderní, krásné detaily, pokoje prostorné, většina s výhledem na zámek a okolí. Jsme moc rádi, že jsme se pro náš velký den rozhodli pro Antonie hotel. Bylo to perfektní!červen 2020

Jan a Nikol

Celá svatba byla perfektní a máme pouze pozitivní reakce :-). Byli jsme se vším velice spokojení – ubytování, výzdoba, jídlo, personál, osobní přístup, prostě vše bylo přesně podle našich představ.