WELLNESS VE VŠEDNÍ DNY – rezervujte online      (přeložit 🇩🇪)

"Architektonický velmi zdařilý komplex"
"Apartmán Antonie jako malý Tugendhat"
"Velmi mile mě překvapil vstřícný přístup personálu"
"Luxusní prostorné pokoje s krásným výhledem"
"Bazén a vše co k tomu hotel nabízí bylo super"
"Krásný wellness s venkovním biotopem"
"Oceňuji kvalitní sportovní zázemí"
"Super pobyt, který předčil naše očekávání"
"Velice vstřícný a pozorný veškerý personál"
"Prostorné a moderní pokoje s úžasným výhledem"

ANTONIE HOTEL****superior Frýdlant

wellness ve všední dnyvýhodná nabídka

9,2 Fantastické – 177 hodnocení na Booking.com

Den příjezdu: pondělí

Den odjezdu: čtvrtek

Platí v období: leden-červen a září-listopad

BONUSY k tomuto pobytu:

 • Brzký check-in v den příjezdu již od 08:00
 • Pozdní check-out v den odjezdu do 19:00
 • Snídaně pro 2 osoby v den příjezdu
 • Každý den (14:00-16:00) odpolední „break“ u kávy a čaje
 • 1x večerní posezení v hotelové vinotéce + 1 lahev vína včetně občerstvení

Tento pobyt dále obsahuje:

 • Ubytování pro 2 osoby na 3 noci v pokoji dle kategorie
 • 3x vydatná snídaně pro 2 osoby
 • 3x večeře formou bufetu, nebo 4 chodového menu
 • Neomezený (10:00-20:00) vstup do Wellness&Spa (bazén s proudy, whirlpool, finská sauna, pára, relaxační místnost, přírodní biotop
 • Neomezený (08:00-20:00) vstup na sportoviště (squash, badminton, tenis, tělocvična, fitness)
 • Parkování přímo u hotelu

Ceny od: 2 100 / osoba / noc

Wellness ve všední dny****superior
Previous slide
Next slide

Jak může vypadat váš wellness pobyt přes všední dny?

Do Antonie Hotel přijedete v pondělí ráno. Vyhnete se tak víkendové špičce, kdy lidé cestují za svou rekreací. Pokoj pro Vás bude připraven již od 08:00 ráno. Ubytovat se tak do Vašeho prostorného a prosluněného pokoje můžete ihned po Vašem příjezdu. Zvolte si pokoj s výhledem na zámek, vanou, vlastním krbem, designovou prosklenou koupelnou, nebo ubytování v těsné blízkosti wellness. Do 10:00 na Vás bude navíc čekat i vydatná bufetová snídaně, kterou si můžete vychutnat v restauraci, nebo hotelové vyhlídkové terase. Máte před sebou 4 celé dny relaxace, odpočinku a komfortu. Všední wellness dny mají hned několik výhod. Nemusíte se mačkat s jinými hosty, v hotelu nejsou děti, můžeme Vám poskytnout větší péči a více prostoru máte také ve wellness&spa i na masážích. Wellness&Spa budete mít po celou dobu neomezeně k dispozici, stejně tak všechna hotelová sportoviště. Každý den na Vás čeká vydatná snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Odpoledne si můžete vychutnat kávu, nebo čaj se sušenkou a večer posedět v hotelové vinotéce u pěkné lahve vína. Na recepci vám rádi poradíme, kam vyrazit na výlety  za poznáním kouzelného kraje frýdlantského výběžku. V den odjezdu pospíchat nemusíte, Váš pokoj Vá bude k dispozici až do 19:00. Na Antonii na Vás čeká komorní prostředí luxusního butikového hotelu.

Proč ubytování v Antonie Hotel?

Hosté říkají, že na Antonii nachází skutečný odpočinek, relaxaci i dostatek soukromí a prostoru. Oceňují velké prosluněné pokoje s výhledem do krajiny. Těch je v celém resortu pouhých 23. Hosté se tak v hotelu cítí volně, nemačkají se s jinými hosty a mohou si naplno užívat všech služeb. Wellness a Spa centru je pak věnovaná celá samostatná budova, která je s hlavní budovou propojená podzemní chodbou.

Mimořádně koncipované a exkluzivně vybavené rozsáhlé wellness centrum, které vzniklo tzv. na zelené louce, bylo již od prvních výkresů plánováno jako velkorysé lázeňské místo relaxace spojené zejména s účinky vody, tepla, klidu a masáží. Ubytovaní hosté si mohou užívat vnitřní nerezový bazén s vodoléčbou a protiproudem, nerezový whirlpool, infrasaunu, finskou saunu s ochlazovacím bazénkem, páru, relaxační místnost i venkovní přírodní biotop. Samozřejmostí jsou masáže i perličková koupel. Nechybí ani solárium či wellness bar na doplnění tekutin.

Antonie hotel splňuje mezinárodní standardy 4 hvězdy Superior a tento standard je hotelu Antonie stvrzen Asociací hotelů a restaurací ČR. Je to však především pocit hostů, který potvrzuje skutečnou úroveň ubytování: Velkorysost pokojů je definována jejich rozměry. „Nejmenší“ pokoje mají plochu více než 35M2 (včetně zázemí). V pokojích budete vnímat prostor a světlo díky mimořádně velkým, ve většině případů celé stěny zabírajícím oknům s neopakovatelným výhledem. Ke každému pokoji patří vždy prostorná koupelna a ve většině případů i samostatná předsíň. Pokoje jsou odděleny zvukotěsnými příčkami a od chodby je oddělují speciálně konstruované zvukotěsné vstupní dveře. Vlastní vybavení pokojů nešetří na kvalitě: veškerý nábytek je z ušlechtilých přírodních dýh (dub, ořech), podlahy jsou z přírodních masivních dřevěných jen olejovaných lamelových parket (dub či tropická dřeva). Koupelna je v pokojích hotelu Antonie místem pro kulturu těla a relaxace – všechny hotelové koupelny jsou obloženy kombinací červeného a béžového přírodního travertinu.  Sprchové kouty a předstěny tvoří výlučně bezpečnostní sklo. Koupelny mají různé kombinace skleněných sprchových koutů, van, bidetů a vždy nadstandardně velikého zrcadla s kvalitním osvětlením. Samozřejmostí výbavy koupelny jsou zvětšovací kosmetická zrcadla a fény. Veškeré pokoje mají zastiňovací, zatemňovací, nejčastěji elektricky ovládané předokenní rolety, klimatizační systém ovladatelný hostem, samozřejmostí je požární bezpečností systém.    

Zážitek z jídla a pití patří ke klíčovým dojmům z pobytu v hotelu. Na Antonii naleznete hned 4 gastronomické provozy: restauraci, bar, vinárnu a wellness snack. Součástí vašeho pobytu jsou velmi bohaté snídaně formou samoobslužného bufetu i rautové večeře teamticky laděné dle ročního období, nebo na večeře podáváme 4 chodové menu. Dle přání zákazníka bez problému připravíme i dietní menu na míru. Během dne pak můžete navštívit hotelovou restauraci s tím nejúžasnějším výhledem v celém Frýdlantu. V A la carte nabídce naleznete mezinárodní kuchyni i speciality šéfkuchaře.

Stavba hotelu Antonie skrývá také dva profesionální plnohodnotné squashové kurty! Promyšleným řešením pohyblivé stěny, je během pár minut možné kurty zaměnit za badmintonové hřiště či sportovní sál pro jakoukoliv individuální či skupinovou sportovní aktivitu. Hotelové fitness je rozděleno pomyslně na dvě části. Kardio-zónu se špičkovými stroji pro běh, chůzi i jízdu na kolech a posilovací zónu s řadou cvičebních strojů a nářadí. Vše od špičkového světového výrobce. Venkovní tenisový kurt s umělou antukou, vybízí za hezkého počasí k hodině tenisu v krásném prostředí zahrad hotelu.

Přímo od hotelu vychází naučná stezka, která začíná i končí opět na Antonii. 10 km okruh vás provede tím nejzajímavějším, co můžete ve Frýdlantě poznat. Čeká na vás 12 zastávek s tabulemi, kde si přečtete zajímavosti z okolí. Poznáte tak místní Šibeniční vrch, rozhlednu, Glückovu vilu a mnohé další. Mapu trasy vám rádi připravíme na recepci hotelu. Stezka je vhodná i pro kočárky. Navštívit můžete také nedaleký žijící skanzen, klášterní komplex v Hejnicích, frýdlanstký zámek či pivovar. Hosté také vyráží do nedalekého Německého města Görlitz či k zatopenému hnědouhelnému lomu Berzdorfersee.

Restaurace hotelu Antonie přes den nabízí nejkrásnější výhled na panorama Frýdlantského zámku, historického centra města Frýdlant a řetězec Jizerských hor, který je uchvacující v jakékoliv roční době. Po setmění se zcela mění atmosféra restaurace, díky promyšlenému systému adaptovatelného osvětlení lze vytvořit pro různé příležitosti vždy optimální světelnou pohodu. Exklusivní grafické panely s ikonickými kmeny aloe dichotoma ve stříbrné barvě na temně hnědém podkladu dodávají celému prostoru restaurace punc luxusu. Za pěkného počasí milují hosté posezení na prostorné jižní terase se 180 stupni výhledu do krajiny frýdlantského výběžku, ochranu před přímým sluncem poskytují futuristické stínící plachty. Hotelová vinárna s vinotékou je rájem útulnosti, pohody a dobrého vína. Obložení stěn a stropu masivními štípanými šablonami z českého dubu sálá charakteristickou vůní dřeva. Z luxusních, jemnou kůží potažených lavic a křesel má host výhled na chlazenou vinotéku uspořádanou za isolačním dvojsklem v designovém masivním dubovém regálu.

Co si hosté v Antonie Hotel nejvíce oblíbili?

Lokalita

Antonie Hotel, Zelená 905, 464 01 Frýdlant. Antonie Hotel se nachází přímo ve městě Frýdlant nedaleko Liberce, přímo na trojmezí tří států ČR, DE a PL. Celý Frýdlantský výběžek nabízí řadu zajímavých míst k vidění.

Informace o Wellness&Spa

Všichni ubytovaní hosté v Antonie Hotel mají v ceně již neomezený (10:00-20:00) vstup do Wellness&Spa zóny.

Informace o stravování

Všichni ubytovaní hosté v Antonie Hotel mají v ceně již vydatnou snídani i velmi pestrou večeři s výběrem formou bufetu nebo 4 chodového menu.

Výhody on-line rezervace

Hodnocení hostů

Personál 93%
Pohodlí 94%
Zařízení 95%
Poměr ceny a kvality 96%
Čistota 96%
Lokalita 100%

Zjistěte, co se hostům líbilo nejvíce:

Martin

Česká republika, 2023, zdroj: Google

„Super wellness pobyt, který předčil naše očekávání. Velice vstřícný a pozorný veškerý personál. Krásné prostorné a moderní pokoje s úžasným výhledem. Parádní wellness a luxusní
kuchyně. Moc děkujeme za skvělý zážitek a velice rádi vás znovu navštívíme

Franziska

Česká republika, 2024, zdroj: Google

„Pěkná atmosféra, polopenze, něco pro každý vkus. Jídlo bylo kulinářským potěšením. Přátelský personál. Vybavení hotelu, restaurace a wellness bylo skvělé. Doporučuji masáž. I za špatného počasí stojí za výlet a je tu spousta věcí, které můžete dělat.Velmi krásný výhled. Doporučuju regionální pivo. Cena-výkon TOP.

Eva

Česká republika, 2024, zdroj: Google

„Architektonický velmi zdařilý komplex, apartmán Antonie -malý Tugendhat s úžasným výhledem, jídlo špičkové kvality , stejně jako vysoce profesionální personál, klidné prostředí a příjemný wellness a to vše v nádherných přírodních a historických kulisách..byl to skvělý narozeninový dárek, který jsme si užili.“

Jana

Česká republika, 2023, zdroj: Google

„Hotel jsme navštívili v rámci třídenního wellness pobytu. Jedná se o moderní hotel s příjemným vybavením (župany a ručníky k dispozici v ceně), krásný výhled z pokoje s možností využít soukromou terasu a vstup do zahrady, pohodlná dostupnost wellness protřednictvím spojovací chodby. Hotel také disponuje spoustou sportovního vybavení. Obsluha byla příjemná a ochotná, kuchyně pestrá a velmi chutná. Pokoje jsou výborně odhlučněny. Pestrá nabídka výletů po okolí.“

Helena

Česká republika, 2024, zdroj: Google

„Na Antonii se vracíme již mnoho let kvůli nádhernému místu a klidné atmosféře. Luxusní prostorné pokoje, vynikající kuchyně, profesionální personál a útulný wellness je zde vždy již standardem🙂. Tentokrát jsem však jela o berlích a mile mě překvapil bezbariérový pokoj a vstřícný přístup personálu, který o mě pečoval nad rámec svých povinností. Moc děkuji, zase se brzo vrátím 🙂“

Jaroslava

Česká republika, 2023, zdroj: Google

„Děkujeme za nádherný pobyt, který jsme si velmi užili a budeme o pobytu u Vás hovořit jen v superlativech. Oceňujeme vstřícnost a profesionalitu všech pracovníků, vynikající jídlo, rozsáhlé prostory, malou ubytovací kapacitu, veliké možnosti sportovního vyžití, úžasný výhled z pokoje, koupání v biotopu… Spolu s nádherným počasím a velice hezkou komentovanou prohlídkou zámku, města, rozhledny byl pobyt u Vás opravdu zážitkem, který se nám vryl do paměti.“

Ušetřete čas i peníze!

Přihlaste se k odběru zpravodaje a my vám pošleme ty nejlepší nabídky

Podmínky ubytování

Antonie Hotel rád vyhoví Vašim požadavkům, napište nám je při rezervaci.

Zrušení rezervace a platba předem: Podmínky záloh, zrušení rezervace a plateb si přečtete u rezervace konkrétního termínu.

Domácí zvířata jsou povolena na požádání za poplatek 500,- Kč / noc.