Tradiční JÓGA VÍKEND ve Spa hotelu Antonie.

11.10. – 13.10.2024POPIS POBYTU

Přijeďte si oddychnout do Spa hotelu Antonie, zacvičit si jógu, zklidnit svoji mysl, dobře se vyspat a najíst. Spojením luxusního prostředí hotelu Antonie, jeho Wellness&Spa zóny, kvalitního jídla a cvičení jógy, dostanete nejen zasloužený odpočinek, ale také naberete energii do dalších dnů. Čekají na vás 2 ranní a 2 večerní lekce jógy. To vše pod taktovkou zkušené lektorky. Cvičení je pro každého, pro začátečníky a pokročilé.REFERENCE KLIENTŮ

leden 2024

Alena

Cvičení se mi moc líbilo, cítím se protažená a správně unavená. Využití kytary a tichého zpěvu k relaxaci mě příjemně překvapilo. Líbí se mi, že Micka mě popisem dostane do pozice tak, že se v ní fakt cítím dobře. Wellness v hotelu v tomto deštivém srpnu opravdu bylo na svém místě. Horší je to s jídlem, je totiž tak chutné, že se vždycky přejím a tím pošlu všechna svá předsevzetí do háje.

leden 2024

Monika

Jóga víkendu jsem se zúčastnila potřetí, mohu jen doporučit. Příjemný personál, krásné ubytování, skvělá kuchyně. Marcela Hornišová cvičí s ohledem na skupinu účastníků, lekce jsou proloženy „zdravotní jógou“. Navíc – necvičící spoluúčastník pobytu může v době cvičení využívat wellness, nebo si dát masáž. Ocenili jsme fakt, že wellness je pro ubytované k dispozici celý den od 9-21 hodin kdykoli a opakovaně. Už se těším na příště.

květen 2023

Eva

Moc děkujeme za krásný víkend, který nás doslova nabil tolik potřebnou energií. Vše jsme si moc užili – hlavně hodiny jógy (po dlouhé době jsem se opět začala těšit na cvičení :-), ale i krásné prostředí, skvělé jídlo i vstřícnost všech zaměstnanců. „Prázdný“ bazén byl pro nás velkým bonusem. Rádi se vrátíme zpět.

srpen 2022

Petra a Jiří

Děkujeme za profesionální a velice příjemné vedení hodiny jógy. Skvěle sestavené hodiny jógy pod vedením zkušené usměvavé lektorky v nádherném prostředí hotelu Antonie – co víc si přát od jóga víkendu. Cvičení venku s výhledem na zámek a večerní grilovačku, to byly třešničky na dortu :-).

srpen 2021

Renata a Míša

Jógový víkend se velmi povedl, co se počasí týče. Velmi milá instruktorka s klidným vyrovnaným hlasem. Díky počasí bylo cvičení vždy venku, což je na jednu stranu velmi příjemné, ale neobešlo se to bez rušivých elementů typu: tenis, sekačka…Výborné jídlo, milá obsluha. Děkujeme za krásné dny.

srpen 2021

Jana a Jarka

Děkujeme moc za překrásný víkend, jógové protažení je úplně úžasné. Paní lektorka je velmi milá osůbka, která přenáší nádhernou energii.

srpen 2020

Jana a Jarka

Naprosto úžasný víkend, cvičení s paní úžasnou lektorkou bylo krásné. Mnoho pěkných zážitků.

srpen 2020

Karolína a Simona

Moc děkujeme, vůbec jsme netušily, že je možné být tak „zrelaxovaný“. Byl to skvělý víkend!

srpen 2020

Karolína + Honza

Jóga víkend nás nadchl! Super Relax a odpočinek. Načerpali jsme novou energii do života!<3

srpen 2020

Bára

Moc děkuji za krásný odpočinkový víkend! Odjíždím odpočatá, protažená jak nikdy a už teď se těším na příště! Velká pochvala pro lektorku Marcelu.

srpen 2020

Jiří a Romana

Moc se nám jóga víkend líbil. Pro mě to bylo „poprvé“. Myslím si, že lektorka prošla na výbornou. Bylo to pro mě náročné, místy i nemožné, ale zároveň i velice inspirující. Nemohu slíbit, že budu cvičit každý den, ale určitě se k józe občas vrátím. Těšíme se na srpnový kurz opět na Antonii.


OCENĚNÍ


POBYT OBSAHUJE

 • Ubytování na 2 noci v luxusním pokoji hotelu Antonie.
 • 2x bohatá snídaně formou bufetu.
 • 2x večeře formou tematických sezónních menu/bufetů.
 • Neomezený vstup do Wellness&Spa zóny (vnitřní bazén s vodoléčbou, whirlpool, finská sauna, pára, relaxční místnost, venkovní biotop).
 • Neomezený vstup do Sport zóny (tenis, squash, badminton a fitness).

LEKCE JÓGY

 • pátek večer: jóga pro zdravá záda
 • sobota ráno: jóga pro dobrou náladu
 • sobota večer: klidná večerní jóga
 • neděle ráno: jóga pro dobrou náladu

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

 • Zdarma zapůjčení vybavení na ping-pong, kroket, petanque, tenis, squash a badminton.

MOMENTÁLNÍ ZAPLNĚNOST


50%

CENY POBYTU

 • cvičící osoba na plně obsazeném 2L pokoji: 5.970,- Kč
 • cvičící osoba samostatně ve 2L pokoji: 6.970,- Kč
 • necvičící osoba jako doprovod na plně obsazeném 2L pokoji: 5.470,- Kč

REZERVACE


  Datum příjezdu: 11. 10. 2024

  Datum odjezdu: 13. 10. 2024

  Počet cvičících na 2L pokoji:

  Počet cvičících na 1L pokoji:

  Počet necvičících na 2L pokoji:

  ochrana osobních údajů a jejich zpracování