Romantický pobyt pro dvaRomantický pobyt pro dvojice: kdy jindy je lepší příležitost udělat si čas na sebe, jen ve dvou a to v prostředí, které vás obejme, pohladí a naladí!. Přijďte si užít romantiku do nádherného prostředí hotelu Antonie****superior. Strávit romantický večer při svíčkách s gurmánským zážitkem a se sklenkou dobrého vína. Ve vybraných hotelových pokojích si můžete užít naprostého soukromí při záři a v teple skutečného krbu, ve kterém vám personál hotelu rád zatopí. Se sklenkou či lahví skvělého vína v pohodlných křesílcích vám už nebude nic scházet. Květy budou připravené nejen pro dámu, ale třeba i do večerní koupele ve vaně. Čeká na vás neomezený vstup do Wellness&Spa a samozřejmě také na všechna sportoviště – To je skutečný pobyt k znovu zamilování – nevěříte? Přijeďte!

Pobyt obsahuje:

2x ubytování v komfortních pokojích pro dvě osoby včetně bohaté snídaně formou bufetu / možnost snídaně na pokoj

lahev sektu a kytice pro dámu jako dárek na pokoj

2x večeře formou rautu, nebo 4 chodového menu

1x posezení v hotelové vinárně při svíčkách pro dvě osoby včetně lahve vína (v ceně do 560,- Kč) a sýrové mísy

Aroma masáž částečná pro dvě osoby

neomezený vstup do Wellness&Spa (Whirlpool, vnitřní bazén s proudy, finská sauna, infra sauna, pára, odpočinková místnost, venkovní biotop)

neomezený vstup do Sport zóny (Squash, badminton, tenis, fitness, tělocvična)


Cena balíčku pro 2 osoby: 10.850,-

Balíčková cena je o 13% výhodnější oproti cenám běžným a tak tuto nabídku již nelze kombinovat s dalšími slevami, či za ně platit jakýmikoliv dalšími slevovými kartami či poukázkami (Sodexo, Benefity, e-tikety, Edenred, aj.)

Antonie Hotel ve Frýdlantu hodnocení