„Vážení návštěvníci, vítejte na místě s tím nejúžasnějším výhledem v širokém kraji. Vítejte Antonie restaurace Frýdlant. Nejsme tu jen pro ubytované klienty, ale také pro hosty z venčí. Jedete-li do Frýdlantu za turistikou, určitě se u nás zastavte. Můžete posedět v restauraci či venkovní terase s výhledem na  celé město, zámek i Jizerské hory, nebo využít soukromí našeho unikátního salónku Paraboloid. Milovníci vína jistě ocení hotelovou vinárnu s vlastní vinotékou. Máte-li požadavky na speciální stravu, nebo se se mnou chcete poradit, neváhejte mě kontaktovat. Těšíme se.

šéfkuchař Antonie restaurace Frýdlant, recepce@antoniehotel.cz, 725 836 003


Antonie Hotel - restaurace

Restaurace Frýdlant

Naše restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla víme, z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno. Restaurace je otevřena celodenně.


Antonie Hotel - terasa

Terasa

Za pěkného počasí milují hosté posezení na prostorné jižní terase se 180 stupni výhledu do krajiny frýdlantského výběžku, ochranu před přímým sluncem poskytují futuristické stínící plachty. Ubytovaní hosté se mohou těšit na pravidelné letní grilování, které je tak příjemným zpestřením.


Antonie Hotel - vinárna

Vinárna

Také naše hotelová vinárna je otevřena široké veřejnosti. Štípaný dub, kožená křesílka a celoprosklená vinotéka zaručuje to pravé místo k posezení. Milovníci vína najdou v naší vinotéce například vynikající sauvignon blanc Marlborough Nový Zéland, nebo z červených vín Primitivo di Manduria a Negro Amaro Puglia Itálie.


Antonie Hotel - salónek

Salónek Paraboloid

Toto místo dostane každého. Soukromí salónku Paraboloid je naprosto výjimečné. Panoramatický výhled na Jizerské hory a zámek je přímo okouzlující a ve spojitosti s degustační večeří při svíčkách naprosto fantastický. Plánujete rodinnou oslavu? Paraboloid je to pravé místo! Těšíme se. • A la carte

Jídelní lístek

Vážení hosté, v termínu od 27.11. – 26.12.2022 bude restaurace z provozních důvodů uzavřen. V provozu bude pouze hotelová recepce, a to ve všední dny od 8:00 – 16:00.


Rezervace

Vážení hosté, v termínu od 27.11. – 26.12.2022 bude restaurace z provozních důvodů uzavřen. V provozu bude pouze hotelová recepce, a to ve všední dny od 8:00 – 16:00.

  Datum rezervace

  Čas rezervace

  Vaše jméno

  Počet osob

  Váš telefon

  Váš e-mail


  4 CELÉ DNY ZA CENU 2 NOCÍ

  pobyt v hodnotě 18 120 Kč teď hned za pouhých 9.990 Kč můžete využít i jako vánoční dárkový poukaz (platí pro lednové pobyty)

  »VÍCE ZDE«


  ►Mám zájem o individuální nabídku na SILVESTRA◄