Info

Rozšiřujeme náš tým

 • Vynikající jídlo v panoramaticky prosklené restauraci

Restaurace

Naše restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla víme, z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno.

Pochutnejte si na vynikajícím jídle v panoramaticky prosklené restauraci s celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí s dominujícím zámkem. Za pěkného počasí je otevřená velkorysá restaurační terasa.

 

hotel-restaurace-vidlickaVýběr z jídelního lístku:

Specialitou restaurace Antonie jsou hovězí líčka dušená v červeném víně s celerovým pyré dekorovaná fazolkami fava.

Mezi vyhledávané speciality patří steak z jelena sika grilovaný na borovicovém oleji s celerovými kroketkami a silným zvěřinovým demi glace.

Na bylinkovém lůžku dušený losos s citrónovou omáčkou a špenátovým pyré.

hotel-restaurace-sklenickaVýběr z vinného lístku:

Milovníci vína najdou v naší vinotéce například vynikající sauvignon blanc Marlborough Nový Zéland nebo z moravských vinic krásná vína odrůd Chardonay a Veltlín Zelený.

V červených vínech kraluje mezi oblíbenými víny Primitivo di Manduria, a Negro Amaro Puglia Itálie. Jižní Ameriku reprezentuje Hemisferio Carmenere (Chile) či Rezerva Malbeck Terrazas de los Andes.

 • Profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností
 • U každého jídla víme, z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno
 • Pracovní snídaně, coffee breaky, slavnostní a pracovní obědy
 • Galavečeře, grilování, rauty, pikniky v areálu hotelu, samozřejmostí je i room service
 • Regionální i sezónní speciality

 • Garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků
 • Otevřeno celodenně pro bydlící hosty
 • Od snídaně uvítáme i nebydlící hosty
 • Individuální nabídka na míru pro různé denní příležitosti
 • Zajištění cateringu na přání (dodávku vámi objednaného jídla či celé služby včetně obsluhy)

 

Restaurace je otevřena celodenně nejen pro bydlící hosty, ale už od snídaně uvítáme i nebydlící hosty a připravíme pro různé denní příležitosti individuální nabídku. Naše restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla víme z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno.

Pracovní snídaně, coffee breaky, slavnostní a pracovní obědy, galavečeře, grilování, rauty, pikniky v areálu hotelu, samozřejmostí je i room service. Dle vašich objednávek zajistíme catering  (dodávku vámi objednaného jídla či celé služby včetně obsluhy, mimo hotel).

Stravovací koncept naší mezinárodní moderní kuchyně dokážeme přizpůsobit vašim požadavkům, najdete u nás jak regionální, tak sezónní speciality. Přijďte a ochutnejte.


jidelni_listek_IKONA

vinny_listek_IKONA

vinny_listek_IKONA

 

hotel-restaurace-slider

 

Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003