Info

Rozšiřujeme náš tým

Restaurace

Antonie Restaurace je otevřena také pro veřejnost a to denně od 08:00 – 21:00 hodin

Rezervace: +420 725 836 003

Luxusní restaurace nedaleko Liberce?

 

Restaurace Antonie Frýdlant prezentuje mezinárodní kuchyni, speciality hotelu a sezónní delikatesy dle receptur šéfkuchaře s praxí v nejprestižnějších pražských hotelových restauracích. Základem naší kuchyně je výběr nejkvalitnějších surovin a to jak z lokálních, tak českých i zahraničních zdrojů.

 

 

 

Reference:

Zdeněk Žďánský

„Prožili jsme u Vás s manželkou krásný víkend plný odpočinku. Velice příjemný a vždy ochotný personál se o nás znamenitě postaral. Wellness úžasný, výborná masáž.
Oběd ve Vaší restauraci byl zážitkem, stejně tak jako večer ve Vaší vinárně s lahví výborného vína, které nám bylo nabídnuto a servírováno s naprostou odborností.
Určitě se vrátíme.“

 

Jiří Hlaváček

„Všechno parádní, super a báječné. Moc jsme si to užili a ochutnali skoro celý jídelní lístek a hodně vín. Pan kuchař má jedničku s hvězdičkou, obsluze jsem dal 1.000,- korun spropitné, byli profesionální a báječní. Palec nahoru a velká pochvala“

 

Olga Paplhámová

„Jménem místní organizace STP v Klánovicích bych chtěla alespoň touto cestou poděkovat všem zaměstnancům hotelu Antoniem, kteří se o nás starali. Jejich ochota, příjemné vystupování, kvalita jídal i vybavení hotelu – to vše dovede většina z nás ocenit (vždyť jsme z velké části pracovali dlouhá léta v oboru). Prožili jsme u Vás velice příjemné odpoledne.“

 

Skrýt/Zobrazit
Online rezervace

Nebo volejte +420 725 836 003

NEWSLETTER