Restaurace

Antonie Restaurace je otevřena také pro veřejnost a to denně od 08:00 – 21:00 hodin

Rezervace: +420 725 836 003Luxusní restaurace nedaleko Liberce?

Restaurace Antonie Frýdlant prezentuje mezinárodní kuchyni, speciality hotelu a sezónní delikatesy dle receptur šéfkuchaře s praxí v nejprestižnějších pražských hotelových restauracích. Základem naší kuchyně je výběr nejkvalitnějších surovin a to jak z lokálních, tak českých i zahraničních zdrojů.

Jídelní lístek
Jídelní lístek

Jídelní lístek ke stažení

Jídelní lístek

Jídelní lístek ke stažení

Nápojový lístek
Nápojový lístek

Nápojový lístek ke stažení

Nápojový lístek

Nápojový lístek ke stažení

Vinný lístek

Vinný lístek ke stažení

Vinný lístek

Vinný lístek ke stažení


květen 2017

Zdeněk Žďánský

Prožili jsme u Vás s manželkou krásný víkend plný odpočinku. Velice příjemný a vždy ochotný personál se o nás znamenitě postaral. Wellness úžasný, výborná masáž.
Oběd ve Vaší restauraci byl zážitkem, stejně tak jako večer ve Vaší vinárně s lahví výborného vína, které nám bylo nabídnuto a servírováno s naprostou odborností.
Určitě se vrátíme.říjen 2017

Jiří Hlaváček

Všechno parádní, super a báječné. Moc jsme si to užili a ochutnali skoro celý jídelní lístek a hodně vín. Pan kuchař má jedničku s hvězdičkou, obsluze jsem dal 1.000,- korun spropitné, byli profesionální a báječní. Palec nahoru a velká pochvala.leden 2018

Olga Paplhámová

Jménem místní organizace STP v Klánovicích bych chtěla alespoň touto cestou poděkovat všem zaměstnancům hotelu Antoniem, kteří se o nás starali. Jejich ochota, příjemné vystupování, kvalita jídal i vybavení hotelu – to vše dovede většina z nás ocenit (vždyť jsme z velké části pracovali dlouhá léta v oboru). Prožili jsme u Vás velice příjemné odpoledne.