…tomu se říká 2 za cenu 1

2 celé dny / 1 nocPOPIS POBYTU

Přijde Vám zajímavé přijet do hotelu už ráno a opustit pokoj až druhý den večer? Na Antonii Vám toto splníme! 2 celé dny / 1 noc. Co to pro Vás znamená? Do hotelu přijedete již ráno/dopoledne a nejen že pro Vás bude již 100% připraven pokoj, ale navíc na Vás bude čekat i bohatá bufetová snídaně v hotelové restauraci. Od samotného příjezdu máte k dispozici všechny Wellness&Spa zařízení, stejně tak sportoviště. 1 noc strávíte v exkluzivním pokoji hotelu Antonie a druhý den ráno na Vás čeká opět bohatá snídaně. Celý den pak máte pokoj k dispozici až do samotného večera, přičemž si můžete dopřávat opět našeho Wellness, Spa, masáží či sportovišť. Tomu se říká 2 za cenu 1.REFERENCE KLIENTŮ

říjen 2023

Franziska (Google)

Pěkná atmosféra, polopenze, něco pro každý vkus. Jídlo bylo kulinářským potěšením. Přátelský personál. Vybavení hotelu, restaurace a wellness bylo skvělé. Doporučuji masáž. I za špatného počasí stojí za výlet a je tu spousta věcí, které můžete dělat.Velmi krásný výhled. Doporučuju regionální pivo.Cena-výkon TOP.

říjen 2023

Martina (Google)

Ochotný a vstřícný personál! Luxusní jídlo a krásný výhled z pokoje! Určitě doporučujeme 🙂

září 2023

Eva (Google)

Architektonický velmi zdařilý komplex, apartmán Antonie -malý Tugendhat s úžasným výhledem, jídlo špičkové kvality , stejně jako vysoce profesionální personál, klidné prostředí a příjemný wellness a to vše v nádherných přírodních a historických kulisách…byl to skvělý narozeninový dárek, který jsme si užili.

září 2023

Hanka (Google)

Hotel jsme navštívili v rámci třídenního welnes pobytu. Jedná se o moderní hotel s příjemným vybavením (župany a ručníky k dispozici v ceně), krásný výhled z pokoje s možností využít soukromou terasu a vstup do zahrady, pohodlná dostupnost wellness protřednictvím spojovací chodby. Hotel také disponuje spoustou sportovního vybavení. Obsluha byla příjemná a ochotná, kuchyně pestrá a velmi chutná. Pokoje jsou výborně odhlučněny. Pestrá nabídka výletů po okolí. Doporučuji 🙂

září 2023

Helena (Google)

Na Antonii se vracím již mnoho let kvůli nádhernému místu a klidné atmosféře. Luxusní prostorné pokoje, vynikající kuchyně, profesionální personál a útulný wellness je zde vždy již standardem🙂. Tentokrát jsem však jela o berlích a mile mě překvapil bezbariérový pokoj a vstřícný přístup personálu, který o mě pečoval nad rámec svých povinností. Moc děkuji, zase se brzo vrátím 🙂.

září 2023

Jaroslava (Web)

Děkujeme za nádherný pobyt, který jsme si velmi užili a budeme o pobytu u Vás hovořit jen v superlativech. Oceňujeme vstřícnost a profesionalitu všech pracovníků, vynikající jídlo, rozsáhlé prostory, malou ubytovací kapacitu, veliké možnosti sportovního vyžití, úžasný výhled z pokoje, koupání v biotopu… Spolu s nádherným počasím a velice hezkou komentovanou prohlídkou zámku, města, rozhledny byl pobyt u Vás opravdu zážitkem, který se nám vryl do paměti.

srpen 2023

Jarka (Web)

Chtěla bych vyjádřit nadšení z našeho pobytu ve vašem hotelu v srpnu 2023. Nádherné prostředí, milý a vstřícný personál, špičkové služby. Vrcholem je přímo gastronomické nebe v jídelně. Pobyt neměl jedinou chybičku – naprostá dokonalost. Určitě se k vám rádi vrátíme a budeme váš hotel doporučovat. Děkujeme.

srpen 2023

Jarmila (Web)

Děkujeme za krásný pobyt. Pokoje jsou velmi dobře vybavené včetně bidetu, měkkých ručníků, osušek a županů, nádherný výhled z pokoje, milá obsluha, jak na recepci, tak v restauraci, kvalitní kuchyně, dostatečný výběr jídel formou bufetu nejen pro dospělé a krásný wellness s venkovním koupalištěm s kořenovou čističkou, bazénem, whirlpoolem občerstvením na baru.

srpen 2023

Zdeňka (Web)

Pobyt v tomto krásném hotelu se nám moc líbil, letos už po druhé a tentokrát i s vnoučaty. Užili jsme si úžasný výhled na zámek z našeho pokoje, využili tenisový kurt a hlavně koupání v bazénu a v jezírku, ještě skvělou kuchyni. A hlavně musím zmínit příjemný a ochotný personál, který nám zaslal na naši adresu  chladicí tašku, kterou jsme zapomněli ve skříňce na pokoji. Ještě jednou velké díky. Určitě se rádi vrátíme a všem přátelům hotel doporučujeme.

červenec 2023

Tomáš (Google)

Právě jsme strávili úžasný víkend na Antonii. Takovou pohádku jsme nikdo z nás nečekali. Krásný hotel, mimořádné pokoje, fantastický výhled, úžasné Spa a wellness a v neposlední řadě velmi milý personál a opravdu bezkonkurenční a vynikající kuchyně. Musím říci, že se nám v neděli odcházelo opravdu stěží. Naše rodina měla překrásný zážitek a moc rádi se sem opět vrátíme.

červenec 2023

Drahoslava (Google)

Vše bylo super…užasné místo pro odpočinek. Nádherný výhled z postele na zámek. Bazén a vše co k tomu hotel nabízí byl super. Obsluha byla velice ochotná, vstřícná a hlavně nikdy nechyběl úsměv. Jídlo vynikající ! Okolí na pěší vycházky… zámek, rozhledna, pivovar. Pobyt nás nezklamal a věřím, že to nebyl náš poslední. Všem doporučujeme.

červen 2023

Roman (Google)

Moc pěkný hotel s prostornými pokoji a skvělým wellness. Nadšeni jsme byli ale především z jídla a ochoty personálu v restauraci.

červen 2023

David (Google)

Moc krásný hotel. Jídlo výborné, obsluha příjemná. Doporučujeme 👍👍👍

červen 2023

Petra (Google)

Byly jsme s kolegyní na wellnessu a bylo to opravdu dokonalé. Co se týče cesty bez auta (jely jsme vlakem), není tam moc spojů z Liberce. Když ovšem přijedete, je to oáza klidu a pohody. Skvělý personál, welcome drink a o pokoji ani nemluví. Vana, prostor, pohodlné postele a krásný výhled. Určitě doporučuji

květen 2023

Lukáš (Google)

O víkendu jsme se vydali na rodinný výlet a měli jsme skvělý čas v hotelu Antonie. Hotel je poměrně nový, pokoje útulné a je zde spousta aktivit – od lázní po tenis nebo badminton. Zaměstnanci hotelu jsou super laskaví, vždy se snažili pomoci a udělali náš pobyt velmi uvolněným. V neposlední řadě – jídlo je úžasné. Člověk musí milovat jejich večeře formou bufetu s tolika lahodnými možnostmi.

květen 2023

Michal (Booking)

Velmi prostorný pokoj, zaměstnanci hotelu byli naprosto skvělí a ve všem nám vyšli vstříc. Výborná kuchyně s pestrou nabídkou, včetně snídaně. Určitě se rádi vrátíme.

duben 2023

Monika (Google)

Hotel jsme si vybrali pro prodloužený velikonoční pobyt a nemělo to chybu. Maximálně nabitý program pro děti i dospělé, nádherné místo, z okna pokoje, resp. postele jsme se dívali na Frýdlantský zámek. Využili jsme masáže, saunu, bazén – vše naprostá pecka.

duben 2023

Egbert (Booking)

Ich habe meine Erwartungen nicht all zu hoch gestellt, Tschechien ist nicht Deutschland. Man wie hab ich mich getäuscht. Alles bestens, zu den Mahlzeiten ein richtiges Ritual, 5 Gänge vom feinsten. Wir waren im Nebengebäude, ca. 50m über einen Weg oder durch einen futuristischen Tunnel zum Restaurant. Dafür hatten wir Pool und Sauna direkt unter uns im Hause. Pool 28°C, Whirlpool 37°C. Alles sauber, Standard wie in ⭐⭐⭐⭐Sterne Österreich.

duben 2023

Lucie (Google)

Pobyt v Hotelu Antonie byl úžasný. Honosné prostorné a moderně zařizené pokoje s krásným výhledem v kombinaci s dobrým jídlem a usměvavým personálem…co víc by si mohl člověk přát 🙂 to musíte vyzkoušet. Opravdu vřele doporučuji!

březen 2023

Alena (Google)

Super místo pro odpočinek, jako luxus jsme uvítali nádherný výhled z pokoje na zámek (přímo z postele:)). Bazén a vše co k tomu hotel nabízí bylo super, hlavně pro děti :). Obsluha byla velice ochotná, milá a hlavně nikdy nechyběl úsměv. Jídlo vynikající. Okolí na vycházky pro děti bylo přesně tak akorát :). Pobyt nás nezklamal a věřím, že to nebyl náš poslední.

březen 2023

Jaromír (Google)

Velmi perfektní, profesionální přístup celého personálu! Recepce, obsluha, kuchyně – skvělé!

únor 2023

Bela (Google)

Děkujeme za skvělý odpočinek a servis, který jsme v hotelu zažili. Již jsme byli po druhé a jistě se zase rádi vrátíme. Děkujeme celému kolektivu za perfektní servis 🌞

únor 2023

Eva (Google)

Byla jsem nadšená, špičkový personál, krásný pokoj, úžasná vana a wellness i sport v hotelu. Dal by se tak trávit celý den.

únor 2023

Kateřina (Google)

Pobyt byl velice příjemný a velmi jsme si ho užili. Personál byl nad míru profesionální a velice milý. Také jsme si velmi užili wellness, které se nachází přímo v areálu. Pokoje krásně prostorné.

únor 2023

Leona (Google)

Krásné prostředí, výborná obsluha i jídlo a velmi příjemný personál.

únor 2023

Jaroslav (Web)

Za nás 100% spokojenost, personál velmi ochotný, kuchyně vynikající, nevím co bychom vytkli, vše bylo super.

leden 2023

Jelenka (Google)

V hotelu jsme strávili víkend a jsme naprosto nadšeni. Milá a ve všem nápomocná obsluha; krásné, čisté a neskutečně prostorné pokoje, které člověka vybízí k celkovému odpočinku. V hotelu je jen menší množství pokojů, což je příjemné pro klidný pobyt. V zimě si člověk užije krásné vnitřní wellness, v létě využije malý biotop, rozlehlou zahradu, gril a aktivity, které hotel připravuje pro své klienty. Rádi se vrátíme na letní pobyt. Jídlo v polopenzi bylo opravdu velmi dobré.
Děkujeme.

leden 2023

Veronika (Google)

Hotel Antonie jsme využili na prodloužený víkend. Byli jsme spokojeni se službami i s nabídkou wellness a sportovním využitím. Také město Frýdlant stojí za procházku, i když zámek byl uzavřený. Úplně nejlepší bylo jídlo, rozmanité, výborně připravené. Už kvůli tomu tiramisu určitě ještě někdy přijedeme.

leden 2023

Kamil (Google)

Přímo z postele je božský výhled do krajiny, který nikdy neomrzí. V dálce zámek Albrechta z Valdštejna, dále zvonička na náměstí vybrnkává odpoledne o páté lidové písně. Hotel je uměleckým dílem do nejmenších detailů s velkým důrazem na pohodlí, do wellness se jde tak 100m podzemní chodbou, ve které doporučuji si zazpívat. Dále doporučuji navštívit Paraboloid. Samostatná kapitola je kuchyň. V první řadě bych rád vypíchnul úžasné služby pozorného personálu a dále vynikající gastronomický zážitek.Těším se příště.

leden 2023

Radek (Google)

Úžasné místo na relaxaci a odpočinek. Výborná obsluha, krásné a čisté, moderně zařízené pokoje. Perfektní kuchyně a výborná jídla. Super bazén, vířivka, sauny. Úžasné okolí. V blízkosti krásný hrad a zámek, kde se natáčelo několik českých pohádek. Doporučuji.

leden 2023

Jitka (web)

Pobyt v Antonii byl jako vždy skvělý. Usměvavý a ochotný personál je velkým přínosem, jídla naprosto úžasná, wellness bezva. Doporučila jsem pobyt známým, hotel určitě navštíví. Hodně spokojených klientů.

leden 2023

Pavel (web)

Hotel jsme navštívili již po několikáté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Jídlo, prostředí, pokoj, personál na jedničku. Měli jsme s sebou 2 děti (4 roky a 7 měsíců), těm se moc líbilo. Určitě se rádi vrátíme.

říjen 2022

Ivana (web)

Velice děkuji také za skvělý pobyt ve Vašem hotelu. Byli jsme s mužem velice spokojeni jak s úrovní služeb, skvělou kuchyní a celkovým servisem. Pokoj s výhledem na Jizerské hory a zároveň koupání v přilehlém spa komplexu bylo opravdu zážitkem a velice jsme si to užili! Děkujeme a budeme doporučovat dále.

září 2022

Miloslava (Google)

Pobyt naplnil všechna naše očekávání. Pokoj byl velmi prostorný s nádherným výhledem na zámek, jídlo vynikající, veškerý personál příjemný a vstřícný. Areál nabízí i sportovní využití a wellness. Byli jsme moc spokojeni, užili jsme si relax i aktivní odpočinek. Tento hotel budeme rádi doporučovat.

září 2022

Michaela (Google)

Velmi vkusně zařízené pokoje, výborná gastronomie, moc hezké wellness a milá obsluha. Hotel stojí za návštěvu. My se určitě vrátíme, byli jsme maximálně spokojení.

srpen 2022

Jiří (web)

Náš pobyt v Antonii byl velice příjemný, krásný výhled, klid, dobrá obsluha, koupání v biotopu i v bazénu. Děkujeme, srdečně zdraví Jiří a Klára.

srpen 2022

Milena (Google)

S pobytem v hotelu Antonie jsme byli moc spokojeni, děti byly nadšené. Líbil se mi profesionální a velmi vstřícný přístup veškerého personálu, pokud to bude možné, budeme se rádi vracet. Tento hotel budu vřele doporučovat všem svým přátelům. Díky všem zaměstnancům za krásnou dovolenou.

 

srpen 2022

Kate (Google)

Moc hezký hotel, útulné pokoje s krásným výhledem na Frýdlantský zámek. Velice příjemná obsluha, výborné jídlo. Úžasné wellness s bazénem, vířivkou, saunami a možnost koupání ve venkovním biotopu. Byli jsme s pobytem velice spokojeni. 🙂

 

srpen 2022

Mirek (Google)

Perfektní obsluha, jídlo výborné, Wellness super. Děkujeme moc.

 

srpen 2022

Helena (web)

Dobrý den, dovolujeme si Vám poděkovat za skvělé služby. Chválíme všechny zaměstnance od pokojové služby, restauraci a recepci. Vše naprosto čisté a nic nebylo problém. Takto si představuji kvalitně strávený pobyt. Děkuji Vám všem.

červenec 2022

Tomáš (web)

Krásný pobyt,hotel skoro prázdný, bazén a wellness skoro vždy sami pro sebe. Zatemňovací žaluzie super,ticho,klid…moc se nám líbilo.

červenec 2022

Jiří (Booking)

Naprosto výjimečné.Velmi hezký hotel, příjemný personál, velmi dobrá kuchyně, téměř soukromý wellness. Milou pozorností bylo, že personál připravil župánky i přesně podle věku našich dětí. Všichni jsme byli maximálně spokojeni.

červenec 2022

Christian (Google)

Tolle Aussicht, klasse Essen und sehr schöne Terrasse zum Verweilen

květen 2022

Markéta (web)

Dokonalé prostředí. Luxusně vybaveno. Přístup na wellness a masáže úžasné. Výhledy z pokojů skleněnou stěnou byl dechberoucí hlavně při svítání. Přijedeme znovu.

květen 2022

Petra (web)

Moc děkujeme za naprosto dokonalé služby a veškerý servis Vašeho hotelu. Byly to nádherně prožité tři dny a rozhodně bych hotel i prostředí všem stoprocentně doporučila.

květen 2022

Dagmar (web)

V hotelu Antonie jsme strávili jeden z nejkrásnějších víkendů. Vše bylo naprosto dokonalé, milý, přátelský, vstřícný personál, že jsme se u vás hned cítili jako doma. Moc nám u vás chutnalo. Báječný byl i wellness. Ale naprosto nejkrásnější byl výhled z pokoje či restaurace. Nemohli jsme se ho nabažit. Určitě se k vám budeme vracet, protože tak dokonalou pohodu a služby jsme už dlouho nezažili. Moc děkujeme!!

květen 2022

Honza (Google)

Nádherný hotel s možností sportovního využití. Krásný výhled na zámek Frýdlant.

květen 2022

Jan (Google)

Čisté wellness, poklidné prostředí, super squash po luxusní snídani.

květen 2022

Zuzana (Booking)

Krásná zahrada, koupání, odpočinek. Vřele doporučuji a určitě se vrátíme 🙂

květen 2022

Daniel (web)

Pobyt v hotelu Antonie se nám velmi líbil, veškeré služby byly poskytovány na prvotřídní úrovni, personál hotelu jednal velmi vstřícně, profesionálně s dostatečnou mírou empatie, prostředí hotelu a celý resort působil dojmem velké elegance a přitom přátelsky s citem pro detail a co největší pohodou klientů. Stravování kvalitní, pozorný a ochotný personál s kultivovaným chováním dotvářel příjemnou atmosféru. Velmi profesionální a přitom přátelské bylo jednání slečny /paní?/ Bartošové, která se dokázala vmžiku přenést z elegantní „ozdoby “ recepce v hostitelku večerní akce opékání špekáčků a ochutnávky piv Albrecht, kde  nosila lavice blíže k ohni, přikládala polena, nabízela ochutnávku piv a vedla nenucenou a příjemnou konverzaci s hosty z ČR i kvalitní angličtinou s cizinci. Dokázala tak vykouzlit zážitek i z prostého posezení u ohně. Byli jsme už v mnoha podobných zařízeních s týmž počtem hvězd ale nikde jsme necítili tak přirozenou přátelskou atmosféru jakou poskytoval váš hotelový objekt i lidé v jeho službách.

duben 2022

Mike (Booking)

Naprostá spokojenost. Skvělé ubytování v pokoji s francouzským oknem a krásným výhledem na město. Čistá koupelna a moderní nábytek. Snídaně (včetně teplé snídaně) a večeře byly velmi chutné. Parkování u hotelu, dobrá kvalita wifi. Wellness ve vedlejší budově, propojené tunelem, takže je možné jít v županu. Určitě se vrátíme!

duben 2022

Ivana (Booking)

Velmi příjemný hotel s milým snaživým personálem. Velmi chutné snídaně a večeře. Hotel s venku působí dost „betonově“, ale vevnitř je zařízený pěkně. V klidné části města s možností pěkných procházek.

duben 2022

Šárka (Booking)

Naprosto výjimečný hotel. Byli jsme spokojení prakticky se vším, personál byl milý, pokoj prostorný a moderní, jídlo úžasné, wellness dokonalý. Obrovské milé překvapení, ráda doporučím všem.

duben 2022

Marie (Booking)

Skvělé místo k odpočinku a regeneraci sil, příjemné vystupování personálu, úžasné gastronomické výkony kolektivu v kuchyni.

duben 2022

Antonie (web)

Moc děkujeme za úžasný zážitek ve Vašem resortu montanie. Veliká pochvala celému kolektivu, který s obrovskou profesionalitou pečuje o návštěvníky resortu. Personál, který má úsměv na tváři celý den je k nezaplacení, prostě jedním slovem – ÚŽASNÉ.

duben 2022

Ivana (Google)

Krásné ubytování, super wellness, výborné snídaně i večeře.

březen 2022

Bela (FB)

Rádi bychom poděkovali všem zaměstnancům hotelu. Víkendový relaxační pobyt byl opravdu po všech stránkách naprosto dokonalým. Ubytování, wellness, přístup, prostředí. Dále ještě poděkování kuchyni a obsluze v restauraci za profesionální výkon. Rozhodně se velmi rádi vrátíme.

březen 2022

Dana (Google)

V hotelu jsme byli opakovaně, protože jsme byli s nabízenými službami spokojeni. Hotel je čistý, světlý, má nadstandardně prostorné pokoje, skvělou kuchyni, vstřícný personál.

březen 2022

Adéla (Google)

Byli jsme po několikáté a jako vždy naprosto spokojení. Není co vytknout. Luxusní pokoje, veliký výběr z bufetu a výborná vína z vinného lístku.

březen 2022

Miluška (FB)

Krásný relaxační pobyt v luxusním prostředí hotelu, nádherný bazén, velká vířivka, 3 sauny, fitness, sportovní vyžití, velmi ochotný a vstřícný personál, nedostižně lahodná a bohatá kuchyně…moc děkujeme a určitě se vrátíme…doporučujeme všem, kteří ještě váhají.

březen 2022

Tereza (FB)

Moc příjemné prostředí, vynikající kuchyně vč. pozorného a milého personálu. Bez výhrad doporučuji.

březen 2022

Irena (FB)

Krásný hotel, příjemný personál, není co vytknout. Byla jsem velice spokojená. Báječná atmosféra.

březen 2022

Bartošovi (web)

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem zaměstnancům hotelového komplexu za skvěle a profesionálně odváděnou práci. Komfortní prostředí pokoje, wellness, ale především vstřícné chování a ochota všech členů personálu a opravdu vynikající kuchyně nám plně umožnily užít si pobytu přesně podle našich představ. Ještě jednou velké díky.

únor 2022

Václav (web)

Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní víkend u Vás na hotelu. Skvěle jsme si u Vás užili naše první dny po svatbě. Dort byl perfektní, obsluha skvělá, hotel nádherný. Nemohlo to být lepší. Moc děkuji všem, kteří se na tom u Vás podílejí.

říjen 2021

Lukáš (web)

Byli jsme zde podruhé a opět výborné. Personál velmi ochotný. Rádi splnili i požadavky nad rámec placených služeb. Hotel s ideální kapacitou – všude příjemně místa, nikdy narvaná restaurace, i když je hotel kapacitně plný

říjen 2021

Macek (web)

Krásné ubytování, malé, ale útulné a dobře vybavené wellness včetně menšího bazénu, skvělá kuchyně a příjemný personál.

říjen 2021

Jitka (web)

Krásný hotel, milá obsluha, vynikající jídlo…prostě TOP, doporučuji.

září 2021

František (web)

Děkujeme s manželkou za krásný pobyt v hotelu Antonie. Dobré jídlo, hezké ubytování, perfektní wellness centrum s nerezovým bazénem. všude čisto a ochotný personál. To jsou hlavní atributy hotelu. V kombinaci s hezkým počasím, a nádherným výhledem na Frýdlantský zámek jsme si pobyt opravdu užili. Děkujeme.

září 2021

Ilona (web)

Zažili jsme ve Vašem krásném hotelu nyní o víkendu wellness pobyt pod Jizerkami. Odjížděli jsme domů velmi neradi a budeme na tyto dva dny opravdu dlouho vzpomínat. Všechno bylo naprosto v pořádku, milý a vstřícný personál na vysoké úrovni, jídlo vynikající, ubytování nádhera a wellness opravdový relax, který by si zasloužil v dnešním hektickém stylu života opravdu každý.

září 2021

Marta (web)

Milý personále v hotelu Antonie. Dostala jsem poukaz k Vám do hotelu od svého zaměstnavatele k narozeninám. Velmi bychom chtěli poděkovat slečně recepční Veronice a Vám ostatním za Vaše profesionální služby při pobytu. Cítili jsme se u Vás skvěle, starali jste se o nás dobře a my jsme si pobyt velmi užili. Rádi přijedeme příště.

srpen 2021

Antonín (Google)

Stylový hotel v krásném prostředí Jizerských hor. Bezproblémové parkování přímo před hotelem. Velké pokoje se zajímavě řešeným interiérem. Jídlo v restauraci chutné. Slušné možnosti pro aktivní odpočinek i relaxaci (kurty na tenis, badminton, squash, bazén, sauna, vířivka, venkovní biotop…) Personál hotelu je milý a ochotný. Není co vytknout. Doporučuji a děkuji!

srpen 2021

Žaneta (Tripadvisor)

We we very pleasently suprised👍. Modern, clean, comfy hotel with lots of possibilities – welness – kids loved the pool, we loved sauna and the easy aproch to the welness part of the hotel. Sport facilities – 👍. Very calm, amazing view, pleasent personal. Thank you for making our short family vacation great 🙏😍.

červenec 2021

Tomáš (Booking)

Celkově hotel a služby hodnotíme velice kladně. Moc se nám zde líbilo. Vhodné pro rodiny s dětmi. Velmi chutná kuchně. Příjemný personál. Hezké prostředí.

červenec 2021

Radek (Google)

Opravdu moc hezký hotel s krásným výhledem na Frýdlantský zámek. Velká výhoda je wellness v resortu. Rádi bychom se jednou vrátili.

červenec 2021

Martina (Google)

Krásný výhled, skvělé jídlo a wellness…prostě příjemné místo k odpočinku. Skvěle jsme se vyspali!

červenec 2021

Kamil (Google)

Moc děkujeme za skutečný odpočinek včetně veškerých služeb, nemá smysl vyjmenovávat jednotlivě, protože jako celek 1*, jak jsme konstatovali, lepší než pobyt u moře…

září 2020

Terka (Facebook)

Krásný designový hotel, výborná kuchyně, parádní wellness služby, nádherné pokoje s výhledem, příjemná obsluha. Doporučujeme! 🙂

září 2020

Jeckie (Facebook)

Vše úžasný, jídlo super, mužů jen doporučit ????

srpen 2020

Pajushka (Facebook)

Krásné prostředí. Luxusní jídlo, příjemná obsluha. Super ????

červenec 2020

Hana (Google)

Úžasný hotel s krásným wellness.

swiss replica watches, replica watches, rolex replica kaufen

srpen 2020

Daniel (Google)

Zatím nejlepší hotel v ČR, který jsem měl možnost navštívit. Prostorné a čisté pokoje, krásný výhled z předzahrádky pokoje a také z hotelové restaurace na zámek. Moderní zařízení hotelu, možnost sportovního vyžití, úžasné snídaně i večeře, milý a profesionální personál a pěkný wellness.

červen 2020

Hana (Google)

Krásný hotel, naprostá čistota, milý personál, výborné jídlo, klid, příjemné wellness.

červen 2020

Lenka (Facebook)

Naprosto úžasný hotel s krásnými pokoji, překrásný výhled, spa, koupací jezírko, vynikající kuchyně, velmi milý personál. Určitě se vrátíme.

leden 2020

Ondřej (Booking.com)

Ubytování jsme měli na seznamu oblíbených už delší dobu, ale až poslední dny v roce jsme si užili krásy tohoto luxusního hotelu. Pokoj v našem případě designový byl prostorný s prosklenou koupelnou. Služby a restaurace na vysoké úrovni. Vynikající silvestrovské 6-ti chodové menu. SPA, kam se dostanete tunelem je dostatečně velké i s klidovou zónou. Určitě se vrátíme během teplejších měsíců 🙂

leden 2020

Martina B.

Chci ještě jednou poděkovat za velmi příjemný pobyt ve vašem hotelu a pochválit pana kuchaře, který vařil o víkendu 17.-19.1.. jeho jídla byla excelentní.

říjen 2019

Jan Sadílek a Nikol Petříčková

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za úžasný víkend, který jsme mohli strávit ve Vašem hotelu. Ubytování, služby i jídlo byly dokonalé a velice se těšíme, až u Vás uskutečníme naši svatbu. Ještě jednou Vám děkujeme za tuto příležitost a těšíme se.

srpen 2019

Markéta Šmídová
(Facebook)

Hotel Antonie mne uchvátil hned několikrát…Pokoje i veškeré ostatní prostory jsou řešeny velmi šikovně, i estetický dojem je velmi příjemný a vkusný. Samozřejmostí je zde i velmi milý, ochotný personál, a to jak na recepci, v restauraci, ve wellness centru, tak až po ochotné pokojské. Jsem vozíčkář (ka), takže jsem takovou pozornost opravdu ocenila. Co stojí též za zdůraznění je kuchyně. Kuchaři opravdu UMÍ !!!  A v neposlední řadě je nutno upozornit na velmi osobní přístup a rady paní masérky. Děkuji všem zmiňovaným, pobyt zde jsem si spolu s božským klidem užila…Markéta

červenec 2019

Kateřina Koutná
(Facebook)

Tento hotel si vzal celé mé srdce! Milý a ochotný personál dělá dobré jméno hotelu. Krásně teplý, čistý bazén, příjemná vířivka.. Možnost sauny. Wellness bar a to vše na 1*. Hotelovou restauraci bych hodnotila minimálně 10 hvězdami z 5. Výborné jídlo, veliké porce a usměvavá obsluha. Snídaně v podobě švédských stolů… dokonalé ! Veliký výběr jídla a pití, každý si přišel na své. V hotelu před rokem byli rodiče, kterým se zde líbilo natolik, že letos jsme zde jako celá rodina strávili překrásnou dovolenou a rádi bychom se k Vám vrátili znova a znova. Všem bych tento hotel doporučila! Děkujeme za pobyt.

září 2019

Olga Paplhámová
MO STP Klánovice

Před 2 lety jsme zde byli jen na dvouhodinovém pobytu – na obědě. Tento zážitek v nás vzbudil přání pobýt zde více dní a to se nám letos v září povedlo. Chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat celému personálu, který nám s každodenní ochotou a snahou splnil nejen všechna naše přání a požadavky. Víme, že není jednoduché zajišťovat pobyt nejen pro staré, ale i invalidní osoby a proto ještě jednou děkujeme, že jste nám zde zajistili příjemný pobyt.

srpen 2019

Eva Dušková
(Facebook)

Ochotný a usměvavý personál, vynikající jídlo a příjemné prostředí. ????????????

srpen 2019

Veronika Durdová
(Google)

Very nice hotel

srpen 2019

Jiří Kadlec
(Google)

Příjemné prostředí

srpen 2019

Nikolas Marinkovich
(Google)

Very modern.

srpen 2019

Marcela Dohnalová
(Google)

Překrásné místo k uklidnění.

srpen 2019

Arnošt Treml
(Google)

Wellness…super…skvělá a příjemná obsluha…

červenec 2019

Pavlína Mikulová
(Google)

Hezké prostředí a dobrý pracovní kolektiv…????

červenec 2019

Jana Štědrá
(Google)

Parádní Wellness i příroda.

červenec 2019

A. Kuža
(Google)

Výborné místo pro relax, báječné koupání v biotopu. Jídlo bylo dobré, obsluha v pohodě. Nádherný výhled na Frýdlant. Prostě pohádka.

červenec 2019

Lobo Radek
(Google)

Příjemný personál, pěkné ubytování, dobré jídlo.

červen 2019

Kryštof Macholda
(Google)

Antonie je luxusní hotel s milým personálem. Chutné jídlo, zajímavý wellness a krásná příroda zaručí relax těla i duše.


OCENĚNÍ


POBYT OBSAHUJE

 • Brzký check-in od 09:00.
 • Ubytování v komfortním pokoji hotelu Antonie pro 2 osoby na 1 noc.
 • 2x snídaně pro 2 osoby formou pestrého bufetu (včetně příjezdového dne).
 • 1x večeře formou tematických sezónních menu/bufetů.
 • Neomezený vstup do Wellness&Spa zóny (vnitřní bazén s vodoléčbou, whirlpool, finská sauna, pára, relaxační místnost, venkovní biotop).
 • Neomezený vstup do Sport zóny (tenis, squash, badminton a fitness).
 • Pozdní check-out do 19:00.

DÁREK OD NÁS ZDARMA

 • 1x masážní vana pro obě osoby.

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

 • Možnost donášky snídaně přímo na pokoj.

CENY A PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

CENY
(Nelze uplatnit Antonie klub.)


REZERVACE


  Dny určené pro check-in: pondělí-středa v období leden-květen a září-prosinec.

  Počet dospělých osob: 2


  Balíček Antonie Originál je pro 2 osoby na 1 noc.
  V ceně pobytu je již neomezený vstup do Wellness&Spa, na sportoviště, polopenze a další služby balíčku.
  Dny určené pro check-in: pondělí-středa.
  Měsíce určené pro check-in: leden-květen a září-prosinec.
  2L pokojeCena za balíček pro 2 osoby na 1 noc.
  Standard přízemí (2L)5.780,- Kč / 2 osoby
  Standard patro (2L)5.780,- Kč / 2 osoby
  Standard+ (2L)5.780,- Kč / 2 osoby
  Wellness (2L)5.780,- Kč / 2 osoby
  Super King (2L)6.580,- Kč / 2 osoby
  Design (2L)6.580,- Kč / 2 osoby
  S krbem (2L)6.580,- Kč / 2 osoby
  Antonie (2L)6.780,- Kč / 2 osoby
  Ostatní
  Domácí mazlíček500,- Kč / noc
  Brzký check-in od 08:00 hod.990,- Kč
  Pozdní check-out do 18:00 hod.990,- Kč
  Místní a turistické poplatky10,- Kč / noc
  Ztráta karty200,- Kč / karta
  Ztráta županu700,- Kč / župan
  Ztráta / zničení ručníku180,- Kč / ručník
  Ztráta klíče od šatní skříňky300,- Kč / klíč
  Ztráta / zničení osušky250,- Kč / osuška